Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon legyen?

Melyik telefon legyen?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Vagy

[link]



2022. ápr. 9. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült ezeket a telefonokat kiválogatni?

Ársávban 160-tól 240-ig mozognak, méretben meg az egészen picitől, a tepsi telefonig.


Mire használnád? Mégis mennyi pénzt szánnál rá? Méretben mekkora kell? Az iPhone 12 mini az tényleg mini, a linkelt Motorola meg egy tepsi. Melyik operációs rendszert preferálod?

2022. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom te milyen 240 ezres arazasrol beszélsz.
2022. ápr. 9. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az Iphone 12 minit ha nem egy sarki GSM-ből veszed, aki garancia nélküli szürkeimportos telefonokat hozat be, bőven 200 fölött indul. Na jó, észrevettem, hogy az Euronicsban is van 228-ért.


Mindenesetre a többi kérdés adott: mennyit akarsz rá szánni, mekkora méret kell és mire szeretnéd használni. Így nem érdemes telefont venni, hogy látszólag véletlenszerűen kiválasztasz 3 teljesen más terméket.

2022. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dobj fel egy érmét, annak is 3 oldala van.
2022. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Alapvetően igaza van az előttem kommentelőknek. Igazán leírhatnád, hogy mit preferálsz. Illetve az első kommentelő is segíteni akart, kérdést is feltett, de te annyit tudtál értelmezni, hogy milyen 240-ről beszél. Az iPhone 12 mini listaára jelenleg 249990 Ft.


Szolgáltatóknál is ekörül mozog, meg minden olyan helyen, ahol érdemes megvásárolni. Ha pedig valami megbízhatatlan helyről akarsz venni, ahol valami beimportált szutykot sóznak rád, akkor magadra vess.


Így a kérdésed alapján csak egy készülék nevet kéne írni neked válasznak, ha már látszólag téged is ennyire érdekel...


Szóval én azt mondom, hogy iPhone 12 mini. Mert nekem az tetszik vagy azt preferálom. De jön a következő kommentelő aki leírja a Motorolát, majd a Realme-t. Azért, mert ők meg azt preferálják.


Tehát érted, itt alapvetően a kérdéseddel van a baj, illetve, hogy nem vagy képes azt sem leírni, hogy neked mire kell, mit vársz el, mi fontos számodra. Mert így mindenki csak annyit fog leírni, hogy számára mi a jó. De mondom, kérdésedre válaszolva én azt mondom, hogy iPhone 12.

2022. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Samsung A73
2022. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!