Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy telefon gyári visszaállítá...

Egy telefon gyári visszaállítás után,a google fiókom emaijét szokta kérni?

Figyelt kérdés

Tehát az a google fiók,ahova a képekből másolatot csinál a telefon?(ha be van kapcsolva az automatikus). Vagy egy olyan emailt kér ami ettől a google fióktól független és a telefon megvételekor kellett megadni? Mer olyanra már nem emlékszek,rég volt

Csak mert,nekem kéne csinálni egy resetet,de félek aztán nehogy ne tudjak belépni,mert elfelejtettem valami más emailt. A google fiókom,amit itt a gépen is használok az oké,meg mutatja,hogy mely eszközökön jelentkeztem be vele,de ezt kéri ugye?


2022. ápr. 9. 20:51
 1/5 anonim válasza:
Igen.csak tudod kell a googlefiokod jelszavát is hozzá
2022. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt is tudom,szóval akkor oké
2022. ápr. 9. 21:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah,meg a szüleim találtak egyszer egy telót(hívták a tulajt többször is,hogy találkozzanak,de a tulajt nem érdekelte,szóval megtartották,nehogy rossz embereknek nézzétek őket :D),szóval aztán csináltak egy gyári visszaállítást és aztán meg,írta,hogy egy eszközön használt google emailt adjon meg,vagy valami ilyesmi,már nem emlékszek,és hát nem tudták onnan használni a telót mer enélkül nem enged be
2022. ápr. 9. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyet akkor szokott csinálni, ha aktiválódik a Google FRP. Ez általában akkor történik meg, ha nem a futó op.rendszer alól indítják el a gyári visszaállítást, hanem recovery menüből.
2022. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ezt sehogy nem lehet átugrani,kijátszani,akár szervízben megtudják oldani?
2022. ápr. 10. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!