Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet beállítani a...

Hogyan lehet beállítani a klasszikus messenger chat buborékot (vagy chat fejet) Xiaomi-n?

Figyelt kérdés
Vettem egy Xiaomi Redmi Note 10 pro-t (MIUI Global 13.0.3). Letöltöttem a Facebook messengert, de sehogy se tudom beállítani azt a régi chat fejes megoldást. Van valami ahol ilyen négyzet alakú jön be, de ott meg nem küldi el az üzeneteimet, nem dobja fel ha ír valaki stb. stb. A messenger appban beallítottam hogy “az összes beszélgetés megjelenhet buborékként” de semmi nem változott. Be lehet állítani ezt valahol, vagy van erre valami megoldás?

2022. ápr. 10. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nincs az Android 10 felett szögletes. Az Android szabályozza az alakot. A 11-es verziótól az alakja négyzet
2022. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Engem is szörnyen idegesít. Eddig samsungom volt, azon normális kör alakúak voltak.


#1 De csak Xiaomin.

2022. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem hogy ez a xiaomi egyedi beállítása, de ezek szerint felejtős a régi lekerekített buborék. :( S ráadásul olykor hibásan is jelenik meg az ablak. Nagyobb maga a chat ablak mint a kijelzőm, így a sáv ahol írni lehetne "kicsúszik" a telefon képernyőjén túl. -.-"
dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!