Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még OnePlus 5-öt venni...

Megéri még OnePlus 5-öt venni 128/8 verziót?

Figyelt kérdés
Használtan 40 ezer forintért láttam egy pár ilyen telot. Mivel jelenleg ennyi a keret sajnos. Lényegében csak normális sebességű böngészésre és alap beálitású játékra illetve fényképezkedésre használnám. Gondolom a kamera nem pocsék. Végülis a snapdragon 835 4-5 éve csúcs proci volt. Tehát ezekre biztosan elegendő. Vagy esetleg jobban járnék ha vennék újonnan egy Realme C25Y?

2022. ápr. 11. 15:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Szoszo
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Haaat..nm igazan
2022. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Realme 8I-re gyűjts, az lenne a legjobb.
2022. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van Oneplus5öm, alap felhasználásra nagyon szuper, gyors, reszponzív, sosem fagy.

Heavy gameket sosem játszottam rajta de amit játszottam az mind jól futott.


A kamera viszont lehet nem felel meg az elvárásaidnak, szerintem eléggé gyenge, főleg kevésbé kedvező fényviszonyok között.


40ezerért ha tényleg jó állapotban van (aksi nem nagyon leamortizált, üveg nem törött, stb) akkor szerintem jó deal.

2022. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én csak azt tudom, hogy ha a kezembe kerül a régi 3T-m azzal is simán elvagyok. Ami vicc, hogy szerintem a kamerája jobb képeket csinál mint a 8T-m kamerája.
2022. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!