Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?...

Melyik telefont vegyem? Oneplus 5T vagy Samsung galaxy s8?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni melyik lenne a jobb. Esetleg ha valakinek van más ötlete 200e.-alatt azt szívesen meghallgatom.

2018. jan. 10. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
s8
2018. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha több mint 2-3 évre tervezel, akkor egyértelműen a OnePlus. Ennyi idő múlva sem fogsz találkozni akadásokkal a jól optimalizált szoftver-hardver miatt.
2018. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#4 a Samsungnál nincsen optimalizált szoftver-hardver combo?

érvek ellenérvek?

2018. jan. 10. 23:46
 4/9 anonim ***** válasza:

~2 hónap és jön az s9, talán nem a legjobb ötlet most s8-at venni. Én mindenképp várnék, ideje már mozdulnia az s8 árának, remélhetőleg gsm boltokban hamar 200k alatt lesz az s9 is.


s8 mellett szól a kijelző, vízállóság, vezeték nélküli töltés, írisz scan..

oneplus mellett a több ram, enyhén jobb kamera.

2018. jan. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4-el nem értek egyet, egyik kínai gyártóról se mondható el, hogy több évig támogatná a telefonját, a samsungról ellentétben már igen.
2018. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig a jobb kínai gyártók szokták támogatni.
2018. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Xiaomi, huawei, oneplus nem. Akkor kikre gondolsz jobb kinai gyarto alatt?
2018. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még a Mi2s idejében használtam Xiaomit, arra jött mindig rendesen frissítés és sokáig is. Csak megtartotta a Xiaomi a jó szokását.

Haverom OnePlus 3-asa is kap frissítéseket, így 1,5 év után is.

Az alsóbb kategóriában ahogy észrevettem viszont egyik gyártó se ad ki szívesen frissítéseket.

2018. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én S8-t választánék.


Oneplus olcsóbb, de gyengébb a kamerája, alacsonyabb felbontású a kijelzője, nincs IP védettsége, és a Oneplus 6 jön két-három hónap múlva.

Szerintem fog kapni frissítést akár két évig is, az utóbbi időben eléggé összeszedték magukat ilyen téren, de volt már olyan Oneplus telefon ami egy évig volt csak szupportálva (2,X).

2018. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!