Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha díjcsomagba foglalt akkor...

Ha díjcsomagba foglalt akkor miért számol fel?

Figyelt kérdés

Telekom előfizetésem van. Mobil s díjcsomag, amiben ugye van 80 perc.

Most volt számlázás nemrég. Nulla percem volt és full netem. A minap telefonáltam 11 percet a 80 perces keretből, és az applikációban mégis már felszámolta a 320 forintot a 11 percét. Ha meg majd telefonálok tovább majd számolja tovább.


Akkor ez mégis hogy a díjcsomagba foglalt ez a 80 perc? Nem igazán értem. Hogyan működik ez?


2022. ápr. 14. 07:29
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kevés az infó. Az S díjcsomag lehet sms vagy percalapú és ez 80. Ha neked valami miatt sms-re lett állítva, akkor minden perc után fizetsz. A másik meg, hogy az is lehet, hogy ugyan az oda van írva, de havi elszámolásnál nem lesz ez plusz költség, ha nem haladja meg a 80 percet, de inkább hívd fel őket, sőt a neten bejelentkezve tudsz chat-en is kérdezni.
2022. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehet, hogy a számlázáskor levonja a lebeszélhető összeget?
2022. ápr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy úgy ahogy 1-es mondja. Számolja a perceket és rajta lesz a számlán is természetesen. Aztán a kedvezményeknél pedig ott lesz negatív előjellel - tehát levonják a számla összegéből.

Amúgy meg pont jó hogy számolja nem? Legalább látod mikor éred el a 80 percet.

2022. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hívd fel őket, hogy jó-e ez így!
2022. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez olyan, mint a betárcsázós netnél az ősidőkben, megállt 4500 forintban a telefondíj, de számolt tovább.

Majd jött a számla, hogy 9000 ft, és -4500 a kedvezmény.


Volt is a szüleimmel egy “kedves” beszélgetésünk akkoriban, mert úgy gondolták, hogy 9000 volt a netem, fizessem ki az egészet, a kedvezmény meg nekik jár. (Ők nem neteztek akkoriban)

2022. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írják a többiek. A számlánál levonják majd.
2022. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5# remélem kifizetted a 9000.- Ft-ot.

megérdemelt lett volna.

2022. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!