Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone se 2020 vagy a52s?

IPhone se 2020 vagy a52s?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy árban vannak. A Samsung új, az iPhone gsmből 1 év garival.

2022. ápr. 14. 13:17
A kérdező szavazást indított:
iPhone se 2020
A52S
Realme gt master
Más
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Amelyik rendszer számodra jobban bejön, szerintem a felhasználó dönt ezesetben.
2022. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Iphone egy 2 éves használt telefon valószínűleg, lényeges különbség hogy 4,7 inches, nagyon kicsi.

A 52 újonnan mindenképp.

2022. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az iPhone SE-nek (az összesnek) akkor van értelme, ha te egy régi típusú Apple telefont használsz (iPhone 8-at, vagy azelőttit), nem akarsz Andoridra váltani, se FaceId-t használni és azt sem szeretnéd, hogy az egész telefonod egy kijelző legyen. Minden más esetben önbecsapás egy ilyen telefont venni. Mai szemmel a kialakítása abszolút elavultnak hat.
2022. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

#3.Média szerint persze elavult, gyakorlatilag meg nem.

Teljesen szubjektív, én tartom hogy mindenki maga döntse el mi számára a megfelelő és ne más mondja meg.

4.7" de 16:9-n, nem 2:1-es képarányon!


Kérdező:

Szerintem iPhone SE2020, ennyiért a legerősebb és leggyorsabb telefont kapod, nagyon hosszú támogatottsággal.

A52S-nek előnye a jobb üzemidő és a 120HZ-s Amoled kijelző, viszont eléggé röccenös telefon és sok támogatottsággal sem kell számítani.

Ennyiért a SE2020 az egyértelmű bajnok.

2022. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"#3.Média szerint persze elavult, gyakorlatilag meg nem."


Nem a média szerint, szerintem is és nyilvánvalóan minden más gyártó szerint is, mert senki más nem készít már ilyen formájú okostelefont évek óta. Persze ettől még lehet jó, meg tetszhet valakinek, de anélkül hogy valaki élőben megnézné, szerintem senki se vegye meg, mert könnyen csalódhat.


"Szerintem iPhone SE2020, ennyiért a legerősebb és leggyorsabb telefont kapod, nagyon hosszú támogatottsággal.


A52S-nek előnye a jobb üzemidő és a 120HZ-s Amoled kijelző, viszont eléggé röccenös telefon és sok támogatottsággal sem kell számítani."


Az SE 2020 támogatottsága még legalább 3, max 4 évig tart. Az A52s is kap még valószínűleg 2 főverziót, meg utána még 1 évig biztonsági frissítést. De ha nem kapna sem lenne igazából jelentősége, mert az összes androidos app támogat visszafele még legalább 5-6 főverziót, vagy akár ennél is többet.

Nem a nagy különbség, ráadásul komolyan nem tudom, hogy mennyi létjogosultsága lesz 2025-26 körül egy 2020-as SE-nek. Értem én hogy támogatva lesz, de őszintén, ki használná azt a telefont addig?


Egy 4,7 colos kijelző, a kijelzőhöz mérten óriási (de amúgy nyilván pici) készülékházzal, hát nem tudom. Ez "tartalomfogyasztásra" ma már szerintem a vállalhatatlanul picike. Persze ha erre nincs igénye a felhasználónak akkor oké, csak akkor meg nem tudom miért kell az iPhone.

2022. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!