Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneomról véletlenül eltünte...

Iphoneomról véletlenül eltüntettem a jegyzetek appot, hogyan állíthatom vissza?

Figyelt kérdés
Nem találom az appstoreban és elég fontos dolgokat írtam bele. Ez a sima gyári jegyzetek alkalmazás
2022. ápr. 14. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha a keresőbe beírod az AppStoreban, akkor ott lesz az első helyen.

Nyisd meg innen: [link]

2022. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az angol nevét kell tudni, "notes" vagy hasonló, App Store-ba ha beírod, akkor megtalálja ha angol nevét jól írtad és ki is írja hogy Apple a forgalmazó.

Remélhetőleg a jegyzetek megmaradtak és csak az alkalmazást kell újratelepíteni. Elképzelhető hogy az iCloud alapból felszinkronizálja a jegyzeteket a felhőbe ha a készüléken mégse lenne.

2022. ápr. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Letörölted az appot, vagy csak az ikonját törölted le? Ha csak az ikonját, akkor az alkalmazás könyvtárban ott lesz és nem tünt el semmi.

Ha az appot is törölted, akkor újra le kell tölteni, link feljebb és ha a törléskor rányomtál az adatok törlésére is, akkor a helyi adatok törlésre kerültek, nem visszaállíthatóak. Ha az icloud szonkron be volt kapcsolva, akkor azok az adatok amiket feltöltött az icloudba, megvannak. Ezeket láthatod is ha az icloud.com-on bejelentkezel és megnyitod a jegyzeteket.

2022. ápr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#1 linkjével meg tudom nyitni és szerencsére meg van minden!

Szerintem csak az ikont töröltem🤦🏻‍♀️

Félálomban voltam, az ébresztőt akartam kikapcsolni és valahogy össze-vissza nyomkodtam a telómat🤦🏻‍♀️

De szerencsére az alkalmazás könyvtárban megtaláltam és vissza is tudtam már állítani!

Még egyszer köszönöm, szép napot!🤗

2022. ápr. 15. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!