Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rakhatom át az iPhoneom...

Shofia kérdése:

Hogyan rakhatom át az iPhoneomról a videókat a gépemre?

Figyelt kérdés
Voltam egy koncerten, ahol elég sokat videóztam. Ezek automatikusan a galériába kerültek. Sajnos elég nagy tárhelyet foglalnak, és az nek jó. Nekem nagyon kell a tárhely. Azért szeretném megőrizni a videókat, nem lenne jó kitörölni, ezért át akarom rakni a videókat, de nem tudom hogy kell. Van már egy program a gépemen, amivel át lehet rakni fájlokat iPhone-ról, de az csak zenéket enged átrakni. iPhone SE-ről van szó.

2018. máj. 21. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell itunes hozzá, simán csatlakoztatod, felismeri a gép és mintha egy pendrive-ot nyitnál meg ott lesz a meghajtók között. Engedi lementeni, de másolni nem tudsz így a mobilra semmit, oda már kell az itunes.
2018. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!