Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone és Android közt GPS...

IPhone és Android közt GPS hely-adatok megosztása hogyan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha nekem van egy iPhone-om és azt szeretném, ha egyvalaki, akinek Android telefonja van, lássa hogy merre járok, milyen alkalmazáson keresztül és hogyan tudom vele megosztani a GPS helyadatokat?

2022. ápr. 15. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Google maps appon belül megosztjátok egymással a helyeteket.

Jobb felül koppints a google fiókra, helymegosztás és itt beírod kivel szeretnéd megosztani.

2022. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Waze-n keresztül nem menne ilyesmi? Azt többen használják.
2022. ápr. 15. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ahhoz nem értek, nincs is letöltve.

Gondolom nem percenként akarják nézni a helyzetet, úgyhogy néha néha át lehet lépni a google mapsba. Vagy esetleg ha leírod pontosan mi a cél akkor tudunk ajánlani más módszereket. Cégről van szó és a kollégákat kéne követni, vagy a gyereket kell megfigyelni merre jár cigizni meg inni?

2022. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Magánszemélyekről, gondoltam hogy én tennék fel ilyet, hogy másvalaki tudja merre járok.

Nem arról van szó, hogy "én figyelnék meg bárkit", megértem ha ez a következtetés, de a valóság nem ez.

2022. ápr. 15. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Messengeren is meg lehet osztani, bár csak egy óra hosszán át. Ha ettől hosszabb ideig akarod megosztani, akkor megint rá kell nyomni a megfelelő gombra, és ismét indul az egy óra. Ehhez az sem kell, hogy Facebook-on ismerősök legyetek, elég, ha Messengeren felveszitek a kapcsolatot.
2022. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A google maps tényleg jó.
2022. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most akkor a Google maps-et használhatják az iPhone-osok, de az iPhone térképét nem használhatják az Androidosok?
2022. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez a helyzet (ha Android-ra nem tölthető le az iPhone-on beépítetten jelenlévő térkép).
2022. ápr. 15. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tölthető le droidra az Apple maps.

A duckduckgo böngészőben használható:

[link]

Nem nagy veszteség... sokkal később kezdték fejleszteni mint a google a sajátját, ezért nagyon kevés hely van benne. A környékémen konkrétan semmit nem tudott. Az összes boltot, kocsmát, orvosi rendelőt stb felrakattam velük, most már nem úgy nézünk ki mint a sivatag :D

Maga a térkép és a műhódképek azok jók, mert azt az Apple külső cégtől vásárolja (ahogy a Google is)

2022. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!