Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt ezzel a Xiaomi...

Mi történt ezzel a Xiaomi telefonnal?

Figyelt kérdés
Poco F1, MIUI Global 12.0.3-as a rendszere; tegnap egyik pillanatról a másikra az alkalmazások 80%-át nem nyitja meg.:D Megjelenik egy sötét vagy világos képernyő, vagy az alkalmazás logója, és ennyi a program. Facebookot és jegyzetet elindítja, mást nem, még feloldás után is eléggé be van állva. Volt azóta kikapcsolva.

2022. ápr. 15. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Vissza gariba!
2022. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elmúlt 2 éves sajnos. Semmi nem működik rajta, mintha nem is lenne telefonom.
2022. ápr. 16. 13:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Na én pont ezért cseréltem most a Xiaomi telefonomat. Nekem még pont gari vége előtt kezdte el ezt csinálni, de gondoltam hogy egy gyári alaphelyzetbe állítás meg fogja oldani és nem foglalkoztam vele túlzottan, halogattam kicsit a dolgot. Na hát nem oldotta meg.
2022. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hozzátennék: ez a Xiaomi volt (az új telefonomat leszámítva) életem legdrágább telefonja és ez bírta messze a legkevesebbet. Egy sima alsó kategóriás, A sorozatos Samsung is évekkel tovább bírta nálam.
2022. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hú ez elég elképesztő. Pedig azt hittem hogy ez egy elég jó gyártó. Az, csak váratlanul feladja. Elviszem majd szervizbe. Gondolom párezerért újrarakják, én meg menthetek le mindent.
2022. ápr. 16. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Elviheted, de mint mondtam, nekem sem segített rajta az, hogy visszaálltam gyárira.
2022. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát, nekem már nem egy telefonomat csinálták már meg sikeresen, olcsón, és garancián túl. Meg nem akarok még új telefont venni.
2022. ápr. 16. 15:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Mármint hasonló hibát oldottak meg? Nem akarom szétoffolni a kérdésedet, de ha esetleg tudsz szervízt ajánlani Budapesten, akkor lehet én is megpróbálkoznék a volt telefonommal. Ha nem lenne ez a viselkedése, akkor még évekig jó telefon lehetne valakinek családon belül.
2022. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, újrarakták a rendszert például. Budapestet sajnos nem ismerem ennyire:(
2022. ápr. 16. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Először próbálj meg egy gyári beállítások visszaállításat. Ha nem javul akkor valószínűleg hardver hiba lesz, az meg lutri hogy megéri e javítani. Majd a szerviz megmondja. A xiaomik pedig egyáltalán nem rosszak.van egy note 5 prom ami szabályosan kifli alakba volt meghajolva. Kijelző csere óta hibátlan.
2022. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!