Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok belepni az icloudomb...

Nem tudok belepni az icloudomba a ketlepeses hitelesites miatt Mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 4 eve volt egy iphoneom (aku baj miatt tonkrement) amin a fotokat a jelenlegi android telefonomrol el tudtam erni ugy, hogy az icloud felhasznalonevem, jelszom megadasaval be tudtam lepni. Ketlepeses hitelesites volt az utolso lepes, amivel a telefonszamomra kapott koddal tudtam igazolni magam. Idokozben telefonszam csere tortent. Keri a kodot nyilván a regi szamomra kuldene, ami mar nem el. Igy nem tudok belepni az icloudomba. Nem lehet ezt valahogy kijatszani? Sajnos mikor telefonszam csere tortent teljesen megfeledkezdtem az icloudomrol csak utolag jottem ra hogy az ugy maradt.. persze a kepeket is elfelejtettem lemasolni, amik egyebkent baromi fontosak lennenek. Igy nyilvan elcsesztem az egeszet, ostorozom is magam miatta.. de nem lehet ezt valahogyan megoldani, helyrehozni?
2022. ápr. 18. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem push üzenetként küldi a telefonomra a kódot, mert az Apple ID-vel be vagyok lépve rá. Hátha nálad is működne ez(?)
2022. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!