Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone lokátor nektek is...

IPhone lokátor nektek is mutatott már hamis adatot?

Figyelt kérdés

Meg van osztva a helyzete valakinek velem, és tegnap meg akartam nézni, hogy otthon van-e, mielőtt felhívom.

Azt láttam, hogy a szomszédos parkban van. Kilőttem az applikációt, majd vissza, megint ott van. Eljátszottam 2-3x, és hazakerült. 10 perc múlva megint a parkban, majd megint otthon. Soha nem mutatott még fals adatot, ezért furcsa. Viszont az is igaz, hogy valószínűtlen, hogy 6x kiszaladt a parkba, majd vissza haza..

Nektek mutatott már hasonlóan hülyeségeket?


2022. ápr. 19. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem b+, az ájfonra nem vonatkoznak a fizika törvènyei... Kèpzeld, az a gps is pont ugyanúgy működik, mint az összes többi, számolhat rosszul.
2022. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A park és a lakása mennyire van egymástól?
2022. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb 400 méterre.
2022. ápr. 19. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:
2-300 métert téved néha, igen, de ez szerintem bőven belefér.
2022. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Mivel jó iskolába jártam, a világ minden pénzéért nem vennék túlértékelt szemetet. Szóval nem fordult velem elő ilyen eset.
2022. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk milyen körülmények között volt a haverod, hol volt a telefonja, minden rendben volt-e vele, frissítette-e a helyzetét a telefon, tudta-e frissíteni, mennyit mozgott, mennyi bázisállomás volt körülőtte, mekkora településről van szó...

Szóval lehet hiba is és lehet jó eredmény is a 200-300 méter

2022. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!