Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak -e olyan szervizek...

Vannak -e olyan szervizek Győrben, amelyek úgyis beleszerelik a kijelzőt, hogy azt én vásárolom előtte meg?

Figyelt kérdés
Vannak -e olyan szervizek Győrben, ahol úgy is bele szerelhetik a kijelzőt hogy azt én vásárolom meg internetről (így körülbelül 45 ezerért vásárolnám meg az internetről) aztán azt ők beleszerelnék, így olcsóbban jönnék ki belőle? Vagy nem? És ha igen, akkor mennyiért szeretnék bele például 80 ezer helyett (iPhone XS-re gondolok, amibe utángyártott kijelző van, ami meg van törve, és a törés vonalak mentén be van sárgulva)

2022. ápr. 19. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kétlem, hogy hozzáférnél azokhoz a szervizforrásokhoz, amikhez maga a szerviz... Végeredményben beszél egy ki tudja milyen kijelzőt.
2022. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Persze, hogy megcsinálják. Vegyél bátran.
2022. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol ezt megcsinálják hogy máshol előre én veszem meg a kijelzőt?
2022. ápr. 19. 09:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha van egy szervíz amit kiszemeltél, akkor kérdezd meg őket.

#1 az meg komplett hülyeség amit te mondasz, én már nem egyszer cseréltem kijelzőt saját és más telofonjában is, és a netről bárhonnan lehet rendelni teljesen gyári alkatrészt.

2022. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
iPhone-hoz nagyon nehéz beszerezni eredeti, gyári kijelzőt, pláne, hogy firmware-t is mókolni kell.
2022. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

inkább szereld te be, ha spórolni akarsz,

szerviz beszereli, mért ne kérne

dupla munkadijat?

nekik abból van nyereség.

2022. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# a yuotube tele mobil szerelő filmekkel.
2022. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!