Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a telefon az okoskarkötőhöz automatikusan?

Figyelt kérdés
Van egy honor Band 5 okoskarkötőm és egy xiaomi redmi note 10 pro telefonom. Összecsatlakoztattam a 2 eszközt, de ha hatótávolságon kívül kerülnek egymástól, majd vissza akkor már nem csatlakoznak automatikusan, mindig be kell lépnem az alkalmazásba és újra csatlakoztatni. Esetleg tudtok megoldást rá? Már mindent kipróbáltam, töltöttem le Bluetooth scannert is de azzal se jó :(

2022. ápr. 22. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung telefonom és Huawei Band 6 karkötőm van. 1 hónapja keresem, hogy hol lehet beállítási az automatikus újracsatlakozást. Én sem tudom beállítani.
2022. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már én is 2 hete próbálkozom vele de semmi nem jött eddig be.. :/
2022. ápr. 22. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Újra én vagyok. Hétvégén letöltöttem a Huawei Egészség applikáció frissítését és most már automatikusan visszacsatlakozik. Próbáld meg.
2022. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!