Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Xiaomi telefon éri meg...

Melyik Xiaomi telefon éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Xiaomi 11 Lite 5G NE 90k vs Xiaomi Mi 11 Lite 5G 100k NE vagy Xiaomi Mi Note 10 80k használtan egy megbízható ismerősöl.

Első telo azért jöhet szoba mert ár értek arányban az tűnik a legjobbnak. És a Mi 11 Lite nem tudom, hogy tud e annyival többet, hogy megerjen akar +10k felárat is.

A Mi Note 10 Pro pedig a kamerája miatt. Mert a telefoto, a ultra széles, meg az összes kamera nagyon jo képeket készít elvileg kb olyan mint egy IPhone 11 vagy IPhone 11 Pro. Ne keverje össze senki a Redmi Note 10 Proval.

Újabb Redmi és Poco telefonok meg pont azért nem jöhetnek szoba. Mert meg a legujabbak is képesek nagyon pocsék képeket készíteni. És a Mi telefonok azok sokkal jobb procival is vannak ellátva a Redmiknél. A Poconál nem de nincs sok különbség. Na meg a Xiaomi ezeket a szériákat szereti nem olyan jól optimanizálni.

Mondjuk a 120Hz kijelző bennük lehetne. Bár, a 90 és 120Hz között lehet, hogy nem fogom észlelni a különbséget.

Azt sajnos nem tudom, hogy a Xiaomi 11 és Mi 11 Lite milyen kamerákkal vannak szerelve.



2022. ápr. 23. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A Xiaomi Mi Note 10 soha, semmilyen körülmények között nem készített olyan képeket mint az iPhone 11, ebben látatlanban is biztos vagyok. Az egy 150 ezer forintos középtelefon, egy alsó-közép kategóriás procival, meg egy "szabvány" végtelen megapixeles (de alapbeállításben 12 megapixelt használó) kamerával.


Ebből a háromból egyértelműen a Xiaomi 11 Lite 5G NE-t venném. Több a RAM, gyorsabb a processzor és támogatja az 5G-t. Kamerában szerintem mindhárom ugyanazt hozza. Szépek lesznek a képek megfelelő természetes világításnál, de kevés fénynél nyilván nem tudnak olyan képeket lőni mint egy csúcstelefon.


Semmiképp sem vennék ismerőstől sem 80 ezerért egy ilyen telefont, miközben szerintem jobb telefont kapsz 10-20 ezer forint ráfizetéssel, ráadásul 2 év garival.

Azt itt külön ki is emelném, hogy 100 ezer forint fölött a kereskedőnek kötelező 2 év garanciát adnia a telefonra. Plusz azt is, hogy egyik telefonnak sem annyi az igazi ára, amennyit írtál. Ha szürkeimportból veszel, akkor a garanciának nagy valószínűséggel búcsút mondhatsz, mert x hónap és nem fog létezni a kereskedő cége.

Az 11 Lite 5G NE legolcsóbban 109.900-ért van a notebook.hu-nál, a másik telefon 104 ezerért az Aqua-nál.

2022. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Xiaomi Mi Note 10 Pro. Nem sima Mi Note 10. Csak az elejen lemaradt a Pro. Vagy az a 2 telefon kameraban is ugyanaz.
2022. ápr. 23. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem unod még ezeket a kamu kérdéseket?

Pár kérdéssel feljebb már IPhone 13 Pro Maxot akarsz venni, pár kérdéssel lejjebb meg Sony Xperia III 10-et.

2022. ápr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
2022. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!