Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 éves mobilt érdemes rendelni...

2 éves mobilt érdemes rendelni? Vagy csak olyat ami idén jelent meg?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én átlag háromévente cserélek telefont, és mindig az mindenkor éppen aktuális telefonok Lite verzióját veszem meg. Így azért haladok valamelyest a korral (a 3 év végére azért már eléggé elavul), ugyanakkor nem okoz brutális költséget a telefoncserebere.

De, hogy a kérdésedre válaszoljak, nyár legelején lesz majd aktuális nálam a telefoncsere (azaz bő 1 hónapon belül, szerintem mire lezongorázódik, kb. június közepén), az biztos, hogy 2 esztendős telefont nem vennék,mert akkor - az én esetemben - 3 év múlva az már 5 esztendős telefon lesz, amit ha most még annyira nem is - 3 év múlva már bizony nagyon-nagyon éreznék.


Bármilyen telefonmárkában is gondolkozz, én a középkategória közepén-alján nézelődnék.

2022. ápr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2018-as, kifutó modellt vettem 2020-ban, semmi baja, nem tervezem lecserélni, amíg működik. Anyósom meg tavaly kapott más által lecserélt, idén már 5 éves telefont, bár ő csak telefonál vele.
2022. ápr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam [link]
2022. ápr. 25. 08:49
 4/8 A kérdező kommentje:
A vezeték nélküli töltés a lényeg
2022. ápr. 25. 08:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A ritkább csere és a használt mellett szólnak az alábbiak:

[link]

2022. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"A vezeték nélküli töltés a lényeg"

Szinte bármelyik mobil átalakítható vezeték nélküli töltésre, bár kompromisszumokkal, nem olyan hatékony mint a gyári, és az USB portot elfoglalja.

[link]

Pár ezresbe kerül, és a tok alatt elfér.

Léteznek mágneses csatlakozók is ha gyakran van szükséged az akku töltésére, mert sokat telefonálsz, és nem szeretnéd hogy ki és be csatlakoztasd a töltő dugót.

https://www.youtube.com/watch?v=f1cRM3blo3k

[link]

2022. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vezeték nélküli töltés hülyeség. Ne legyél már ilyen buta hogy erre költenéd a pénzt.
2022. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
S20 fe 5g a jó. Az exynos procis melegszik és nem is olyan erős mint az sd
2022. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!