Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem rakta fel a gsm...

Miért nem rakta fel a gsm boltos a fóliát?

Figyelt kérdés

Van egy régi 2017-es jelenésű telefonom. Netről rendeltem rá egy sima védő fóliát, mert boltba esélytelennek tartottam hogy bárhol még tartanának hozzá. Nem is egy nagy sláger modell.


Bevittem egy gsm boltba felrakatni, kibontotta, megnézte, azt mondja ő ilyet még nem látott, meg ez biztos valami gagyi, ő ezt nem teszi fel.


Ennyire kókler volt a csávó, vagy mi az oka, hogy nem kellett neki a feltétel díja?


2022. ápr. 26. 09:36
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja aztán had ne mondjam, kiábrándultságomba haza jöttem, és felraktam a fóliát itthon magamnak...
2022. ápr. 26. 09:39
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Ésszerű, hogy nem vállalta. Nem látott még ilyet, minek tegye kockára azt, hogy elrontja? Akkor még ő kártalaníthat téged...
2022. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Jó de milyen az az "ilyen" amit egy gsm boltban dolgozó még nem látott soha és nem tud felrakni???


Én egy youtube videó megnézése után felraktam itthon, úgy hogy sosem csináltam még ilyet.

2022. ápr. 26. 09:48
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem kókler a csávó!

Éttermekbe se vihetsz be saját kaját és melegítheted meg vagy eheted meg.

Konkrétan sehol nem szeretik a hozott alkatrészeket. Nyilván mert nekik is az a lényeg hogy tőle vedd meg vagy ő rendelje meg neked. Neki ez a munkája.

Én egyet is értek vele.

Csak a rizikó van minden hozott anyaggal!

2022. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Lemerem fogadni, hogy hidrogél fóliát vittél be
2022. ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Éttermekbe se vihetsz be saját kaját és melegítheted meg vagy eheted meg."


Ja persze, meg az autógumishoz se viheted be a saját felnidet, meg gumidat, hagyjuk már a hülyeséget. Ostoba példa volt.


Egyébként ahogy írtam régi modell, kizárt hogy bárhol boltba tartanának hozzá fóliát.


Ilyen fajta volt egyébként.


https://www.youtube.com/watch?v=A2UH3gRT3zM

2022. ápr. 26. 09:52
 7/20 anonim válasza:
76%
Én is magamnak raktam fel, megvettem harmadáron ugyanazt és így a felrakás is ingyen volt.
2022. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Éttermekbe se vihetsz be saját kaját és melegítheted meg vagy eheted meg."


Pár éve vettem egy telefont ajándékba, egy elektronikai üzletláncba rendeltem meg. Mondták hogy van rá fóliájuk, de ők ott nem tesznek fel. De ha átmegyek szembe a gsm boltba ott megcsinálják. Úgy is lett, átmentem, mondta hogy szembe a srácok ajánlották, mondták hogy ja jóba vannak velük szoktak átküldeni hozzájuk klienseket ilyenekkel.


Szóval az éttermes példád még mindig emeletes baromság volt.

Az hogy felteszik a fóliát egy szolgáltatás, amiért nyilván fizet az ember.

2022. ápr. 26. 09:57
 9/20 A kérdező kommentje:

"Én is magamnak raktam fel, megvettem harmadáron ugyanazt és így a felrakás is ingyen volt."


Ígyesen most nekem is. Csak gondoltam én majd inkább "profira" bízom.

2022. ápr. 26. 09:57
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem volt ostoba példa. Az egy gumiszerviz. Azt írtad, gsm boltba vitted be, nem szervizbe.

A boltos eladó, nem szerelő.


Ez inkább olyan, mintha bemennél valamelyik autósboltba hogy rakják is be a csapágyat. Már akkor is marhaság ha ott veszed, hát még ha te viszed valahonnan.

2022. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!