Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem rakta fel a gsm...

Miért nem rakta fel a gsm boltos a fóliát?

Figyelt kérdés

Van egy régi 2017-es jelenésű telefonom. Netről rendeltem rá egy sima védő fóliát, mert boltba esélytelennek tartottam hogy bárhol még tartanának hozzá. Nem is egy nagy sláger modell.


Bevittem egy gsm boltba felrakatni, kibontotta, megnézte, azt mondja ő ilyet még nem látott, meg ez biztos valami gagyi, ő ezt nem teszi fel.


Ennyire kókler volt a csávó, vagy mi az oka, hogy nem kellett neki a feltétel díja?


2022. ápr. 26. 09:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%
Ense raktam volna fel
2022. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%

Na jó, maradjunk a szakmai résznél, mert látom nem érted...


Üvegfóliánál még talán mindegy lett volna, de simánál... Egy ilyen gagyi minőséget nehéz felrakni hibátlanul. Egy jó minőséget viszont könnyű. Ha te viszel neki egy minősíthetetlen szutykot akkor nem fogja vállalni. Nálunk ha a GSM-es a saját fóliáját nem tökéletesen rakja fel el se kéri az árát. Úgyhogy gondolhatod, eleve ezt ami szutyok fel se akarja.

2022. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%

“ Az hogy felteszik a fóliát egy szolgáltatás, amiért nyilván fizet az ember.”


Igen, egy szolgáltatás, amit vagy elvállal vagy nem. Autószerelőből is van aki vállal hozott alkatrész beépítést, van aki magasabb órabérrel vagy garancia nélkül, van aki egyáltalán nem.

2022. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"Nálunk ha a GSM-es a saját fóliáját nem tökéletesen rakja fel el se kéri az árát. Úgyhogy gondolhatod, eleve ezt ami szutyok fel se akarja."


Nagyon max 5 perc feltaknyolni egy ilyet, és simán elkérnek csak a felhelyezésért 1000-1500Ft-ot. Ez vidék, fővárosba lehet többet is. Biztos ettől fog csődbe menni.

2022. ápr. 26. 10:04
 15/20 anonim ***** válasza:
56%

"De ha átmegyek szembe a gsm boltba ott megcsinálják. Úgy is lett, átmentem, mondta hogy szembe a srácok ajánlották, mondták hogy ja jóba vannak velük szoktak átküldeni hozzájuk klienseket ilyenekkel."


Hát persze hogy egymásnak vállalját te...Partneri kapcsolat. Azért vállalták, mert rájuk hivatkoztál különben meg nem

2022. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

"Igen, egy szolgáltatás, amit vagy elvállal vagy nem. Autószerelőből is van aki vállal hozott alkatrész beépítést, van aki magasabb órabérrel vagy garancia nélkül, van aki egyáltalán nem."



igen, de ez még mindig életszerűbb mint a balfasz értelmes példa, hogy bemegyek a michelin csilalgosba megmelegíttetni meg elfogyasztani a hatóságiáras farhátam...

2022. ápr. 26. 10:06
 17/20 A kérdező kommentje:
*értelmes - éttermes
2022. ápr. 26. 10:06
 18/20 anonim ***** válasza:
79%

Mondom nekik ez a munkájuk. Ez olyan mint a fodrász. 1500 ft. inkább ki se fizeted, mert úgyse attól csődől be?

Képzeld nekik a sok kicsi is számít.

2022. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%
A videót látva érthető, hogy nem akart ilyennel genyózni. Én is bárkit elzavarnék egy ilyen szuttyogással. De most legalább rájöttél, hogy mennyi mindent meg tudsz tenni magad is.
2022. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon egyszerű a szituáció. Az eladónak felelőssége van a szolgáltatásával kapcsolatban. Ha valamiben nem biztos és elrontja, akkor utána nem hogy joggal nem fizetsz neki egy fillért sem, még kárpótlást is kérhetsz tőle, sőt be is perelheted, ha nem hajlandó erre. Mellette elterjeszted, hogy mekkora béna hely ez, ami bevételkiesést is jelenthet a számára, ha pont olyannak meséled el. Akkor számoljuk most össze, hogy egy ezer forintos noname, ki tudja milyen fólia elrontott felrakásából kinek és mekkora kára származott.
2022. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!