Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A52s 5G ki...

Samsung Galaxy A52s 5G ki használ hívásrögzítőt ami megfelelően működik?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A52s 5G telefon a kinézett készülék, de nagyon fontos lenne munka kapcsán, hogy vissza tudjak halhatni hívást. Mint kiderült egy másik kérdésemből gyárilag nincs rajta hívásrögzítő app. Olyan írjon akinek ténylegesen van gyakorlati tapasztalata.

2022. ápr. 26. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Más telefonon sincs. Adatvédelmi okokból, EU GDPR szabályzás.
2022. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kihangositás és diktafon használata...
2022. jún. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Samsung S8-től S20 Ultráig, a Samsung saját tárcsázójába beépített gyári hívásrögzítőt használom. Tökéletesen hallatszik a másik oldal is. Pont úgy ahogy én is hallom hívás közben. Semmit nem kellett hekkelni hozzá. Gyári firmware, azóta is jönnek a frissítések hozzá, KNOX, garancia, minden érintetlen.



Nem tudom minden Samsungban van-e vagy csak az S sorozatban, de azt hiszem igen. És a legújabbakon is működhet, de nincs saját tapasztalatom róla. A titok annyi, hogy a telefont behelyezett Indonéz, Izraeli vagy Thaiföldi (nem baj ha lejárt) SIM kártyával kell beüzemelni (vagy gyári resetet indítani) és ha kész, utána kicserélni magyarra. Ennyi.... Én már 4-5 éve stabilan így használom.



Na ezért nem szabad kidobni ha turista voltál ezen országok lejárt SIM kártyáit :D :D :D Lehet más országoké is jó (ahol nem tiltják a hívásrögzítést)... de csak ezekről tudom biztosan. Én eleinte Izraeli, később Thai SIM kártyát használtam erre. Ha nincs ilyen SIM-ed, 3-4e Ft az eBayen.


#2:

Vagy olyan headset ami rögzít...

Pl:

[link]


Aliexpress/Ebay-en vannak hasonlók.

2023. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!