Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-val fizetésnél nem...

Iphone-val fizetésnél nem lehet kikapcsolni, hogy ne kelljen megnyomni 2x a lezáró gombot?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Beállítások -› Tárca és Apple Pay -› Oldalsó gomb dupla kattintása ki.

De hát ezzal a két gombnyomással hívod elő a fizetési felületet. Miért kapcsolnád ki?

2022. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet eddig rosszul használtam? Most vettem nemrég, és nem vagyok 100%-ig tisztában még a használatával. Eddig úgy használtam, hogy odaérintettem a kártaleolvasóhoz, majd kérte a dupla kattot, és utána megint. Ezekszerint úgy is lehet, hogy előbb dupla katt, és utána érintem?
2022. ápr. 26. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen!

Duolakatt, ránézel, vagy odarakod az ujjad, felold és már írja is, hogy "tartsa közel az olvasúhoz" odatartod és fizettél is.

Kipróbálhatod anélkül is hogy lenne a közeledben kártyaolvasú.

2022. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha meg nyomom duplán csak úgy akkor lezárja a telefont nem hozza elo a kártyát. Ezért csinaltam úgy h előbb oda érintettem és utána kérte a dupla gombot.
2022. ápr. 26. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze mert most már kikapcsoltad a dupla kattintást!

Kapcsold vissza! :D

2022. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kapcsoltam ki :/
2022. ápr. 26. 17:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja de, csak meg múltkor :D koszi így már jó!
2022. ápr. 26. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
ok :D
2022. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!