Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most venni egy iphone...

Megéri most venni egy iphone 13 Pro maxot vagy várjak és vegyem meg szeptemberben a 14et?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 30. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Szia!


Nem éri meg most megvenni az IPhone 13-at, kivéve, ha SOS szükséged lenne egy új telefonra. Azért, mert ha szeptemberben kijön a 14-es, akkor a 13-as sokkal olcsóbban lesz megszerezhető.

Így ha nem sürgős a dolog, szerintem várj vele szeptemberig.

2022. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Megéri. Jelenbe éljél és ne a kitudja milyen jövöt várd. Ha van rá jelenleg pénzed vedd meg és pont.
2022. ápr. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Jaj gyerekek, ennyi erővel sosem venne senki telefont, mert mindig megérné várni 1 évet és jön az új.

Nem tudom szeptember hányadikán jön és az első roham után mikor jutnál a telefonhoz, de tegyük fel hogy októberben. Addig még itt van a május, június, július, augusztus, szeptember. Majdnem fél évet akarsz várni csak ezért?

2022. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Najóvan... kezdődnek az ilyen kérdések... Eltelt fél év és ilyenkor jön elő ez a baromság, hogy mege-e éri-e venni-e még ilyen nagyon régi telefooooont??? Júúúj de régi!! Már majdnem 7 hónapos! Micsoda ócskaság!

Szeptemberben meg majd az lesz a baj, hogy de miért drága a 14?? Meg hogy de csak ennyit fejlesztettek? Ez nem előrelépé, ezért miért adtak ki új telefont?


Az ilyen emberek mint te az örök elégedetlenek akiknek mindig minden olcsóbban kell, de a legújabb is legyen és a fél éves telefon már öreg. Aztán nem veszel semmit, a samu a12-vel telózol, az ájfón árát meg elcseszed piára, meg benzinre 20 éves suzukidba.


A kozoloknál 7 év a termékciklus.... ott 3,5-4 évig szenvedsz hogy vegyél-e? :D


Ha kell teló, akkor vegyél! Ennyi.

2022. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szuksegem van egy uj telefonra es megvennem azonnal.

Hetfon megyek is erte eldontottem :)

2022. ápr. 30. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:
igen
2022. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg, nem lesz olcsóbb ősszel sem. Sosem olcsóbb az előző széria mint az új.

meg ki tudja lehet foloslegesen várnàl lehet nem jönne be annyira az ami ősszel kijön.

Nekem pl bejön a notch és a kitüremkedő kamera, az őszibe meg elvileg ez nem biztos h lesz

2022. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!