Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit ér egy törött iphone 8?

Mennyit ér egy törött iphone 8?

Figyelt kérdés
Kepernyo es a hatlap is elegge be van torve.Amugy hibatlanul mukodik, 95% os az akksija.Nem tudom, hogy jofogason, vagy hasznalt telefonokkal foglalkozo oldalon kellene-e eladnom.Mivel az utobbi esetben valoszinuleg kevesebbet fizetnenek erte.Probaltam kalkulalni, hasznaltan kb 55-60K, szoval 35-40 ert realis ar lenne erte?

2022. ápr. 30. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
LOL. Van egy 5 eves, mar semmit nem ero, romma torott telefonod. Kijelzo+ hatlap csere 50.000 ft. Ingyen se fog kelleni senkinek, nem hogy még majd penzt kapsz erte.
2022. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Hat igen...

Egy kis repedes a kijelzőn es/ vagy a hátlapon oke, de ha zavaroan be vannak törve akkor tényleg kutyanak se fog 40 ezerert kelleni😪

2022. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
eBay-en ha szerencséd van megveszi szervizes 30-40-ért alkatrésznek, de még így is sokat mondtam. Itthon esélytelen, hogy ez bárkinek is kelljen.
2022. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Altalaban ezeket a telefonokat azok veszik meg, akik otthon foglalkoznak telefon felujitasaval, es mivel egy kijelzo 7k, van akinek megeri, mert betudja sajat maga szerelni, es mivel az emberek 99%-a hasznal telefontokot, hatulja nem is lenyeges, mivel nem befolyasolja a hasznalatot, csak nem esztetikus.

Viszont a hatlapcseret necces lenne barkinek is “homemadeba” megcsinalni, mivel ossze kell tordelni, mert uvegbol van stb.

50 K erosen tulzas, 35 korul neztem egyben a kettot,(nem egy olyan oldalon, ahol a legolcsobb szart rakjak a telefonodba) es mint irtam, a hatlap nem is lenyeg, csak a kijelzo.

+5 eve jott ki a telefon, de nem ot eve vettem.Ismerosom a szarra tort, akksi hibas iphone 7-eset is eltudta adni 8k-ert, pedig se kep, se hang nem volt a telefonon, megis 20k bol felujitotta a srac

Az hogy semmit nem ero, ezzel erosen kotekednek, hibatlanul megy rajta minden, soha semmi problemam nem volt vele.Utananeztem, es hasonlo allapotban levo tarsai 37k korul mozognak, szarabb akkumulatorral.

2022. ápr. 30. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

A hibátlan 8+-om nem kell senkinek 60-ért :D

Örülhetsz, ha alkatrésznek elviszik 10k-ért

2022. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Utananeztem, es hasonlo allapotban levo tarsai 37k korul mozognak"

Nem nagyon mozognak, csak annyiért hirdetik. Ha szeretnéd hogy a tiéd ne csak hirdetés legyen, hanem pénzzé konvertálódjon, akkor told lejjebb az árat 20-25 köré.

2022. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na majd válaszolok ha megtalálod az ékezeteket...
2022. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden annyit ér, amennyiért megveszik. Momentán én egy fillért se adnék egy rommá tört telefonért, különösen nem egy iphone 8 kaliberű cuccért.
2022. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

5-ös vagyok. Látom nem tetszik a 10k :D Kérdező az essen már le, hogy aki megvenné annak fogalma sincs arról, hogy milyen állapotban van a telefon. Az egy törött rom. Oké, hogy működik és nálad jól működik, de mindenki aki meglátja sikítva menekül előle, mert nem tudhatja, hogy hogyan törött össze és az az esés mi mást okozott még. Leet hogy működik még 2 hétig, aztán kuka, de az is lehet hogy még 3 évig fog menni... . Ilyent senki nem akar megkockáztatni, még egy hozzáértő szervizes sem! Senki nem ellensége saját magának és a pénztárcájának - kivéve néhány ökröt :D Neked ezeket az ökröket kell megtalálnod, ki kell várnod amig valamelyik megjelenik.

Alkatrésznek még jó lehet, mert az akksi oké, Ha a TouchID és az alaplap nem sérült akkor átrahtó másik telefonba, meg az apróságok: a kamera, taptic engine, hangszórók, töltőcsatlakozó érnek párszáz forintot aztán ennyi.


De számoljunk:

37k

-7k kijelző - bár biztos ótvarszar minőségű...

-4k tok

-5-10k alku

- javítás díja - mert magamnak is felszámolom, mert addig sem mást csinálok, csak elcseszem az időm egy rom javítgatásával.

Szóval nem is annyira kevés az a 10k. De jó, legyen 15k. De semmiképp sem 37k!

Ha meg ilyen okos mókus vagy, akkor vegyél 7k-ért kiejzőt és cseréld ki.

2022. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!