Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még megcsináltatni a...

Matex11 kérdése:

Érdemes még megcsináltatni a telefonomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Síelésen összetörtem a Samsung Galaxy A70 128/6 GB telefonomat. Nem működik a kijelzője. Most döntés előtt állok, hogy mi legyen vele.

1.lehetőség: megcsináltatom kb 40-45ezer forintért, és használom még 1-2évig.

2.lehetőség: eladom törötten kb 25-30ezer forintért, kicsit megpótolom és veszek belőle egy használt, jó állapotú iphonet 100-150e forint között amit használok kb 4évig. Én ebben a kategóriában 11re vagy 11pro ra gondoltam, ha jól ki tudom fogni.

3.lehetőség: most egy kis olcsó xiaomi telefont használok. Elvagyok vele. A samsung telót így törötten magamnál hagyni semmiképpen sem akarom mert az csak időről-időre amortizálódik. Tehát azt eladom, a pénz nálam marad, és használom a xiaomit kb 1évig, vagy ameddig úgy nem gondolom, hogy már csereérett és utána veszek valami újat.

Köszönöm, hogy elolvastad!

Kérek mindenkit, hogy írjátok le a véleményeteket, mert minnél többféle szempontot meg szeretnék ismerni!



2022. jan. 23. 10:24
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
13 szavazat
 1/4 szántóvető ***** válasza:
100%

mivel ma már erősen középkategóriás a telód ezért nem költenék rá ennyit.

2. vagy 3. ezt viszont neked kell eldönteni.

2022. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eladom törötten kb 25-30ezer forintért,"

Ne álmodj ha ébren vagy.

Törötten ha kapsz érte 8-10 ezret, akkor összeteheted a két kezed.

Te adnál érte törötten annyi pénzt? Ne viccelj.

Ám legyen, valaki 25-ért megveszi tőled, és 35-ért kijelzőt cseréltet, az eddig 60. A jófogás meg tele van olyannal aminek nincs hibája, és már nem viszik el 40 fölött. Egyébként is lassan 3 éves modell.

Ebből már nem jössz ki jól, engedd el.

2022. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kijelzőn kívül minden rendben vele, gsmbe beveszik annyiért.
2022. jan. 23. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:

"gsmbe beveszik annyiért."

Majd akkor örülj, ha a pénzt a kezedbe adták.

Hibátlan kijelzővel még esetleg kapnál annyit, de így esélytelen. De ne nekem legyen igazam.

Majd meséld el mi lett.

2022. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!