Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen rossz az iPhone...

Miért ilyen rossz az iPhone 13 Pro kamerája?

Figyelt kérdés
Miért csinál olajfestményhez hasonló képeket az iPhone 13 Pro? Homályosak is képek, 11-es jobb képet csinált véleményem szerint. Próbáltam a beállításokat módosítani, nem sok sikerrel. Másnál is ilyen vagy egyéni probléma? Hogyan lehet javítani ezen?

2022. ápr. 30. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Vedd le a fóliát a kamerákról. Tisztítsd meg az ujjlenyomattól, nyálfolttól a lencséket.

Csinálj egy újraindítást így: Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőnövelő gombot, nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőcsökkentő gombot, majd tartsa megnyomva az oldalsó gombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el a gombot.

Ha még mindig vacak, akkor vidd szervizbe, mert valami gond van a kamerával...

Mindhátom lencsénél előferdül a probléma? Fókusz rendben működik?

A 13 pro kamerája tök jó, én el is adtam a fényképezőgépemet, mert amióta megvan a 13 pro azóta nem is fotóztam mással.

2022. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen képet készít? Töltenél fel egyet, hogy megnézhessük?
2022. máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es, nincs fólia a kamerákon és mindig megtisztítom amikor használom. Az újraindítás nem segített. Igen, mindegyik lencsénél előfordul. A fókusz rendben van.

2-es sajnos itt nem tudok képet feltölteni.

2022. máj. 1. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Ide töltögesd fel őket és linkeld be.

Legyen a nappal szembeni kép is!

[link]

2022. máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2022. máj. 1. 09:38
 6/6 anonim válasza:
Kapcsold ki a hdr módot, ha nem tetszik, amúgy ha nem zoomolsz bele, szerintem szép képe van, amit lehet látsz, de nem tudsz vele mit kezdeni, szerintem van a camera app-ba beépítve valami AI enchaser, én is észrevettem ezt az "oljafesték" hatást, pláne, ha rossz fényviszonyok közt használod. Próbálj ki valmi fotós appot az appstore-ból, ott van, amelyik enged RAW-ot is próba szerencse.
2022. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!