Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem fogadott hívásról értesítés?

Nem fogadott hívásról értesítés?

Figyelt kérdés

Vane egy Xiaomi Poco M3 Pro 5G 64GB 4GB RAM Dual típusú mobiltelefonom, és ha telefonos beszélgetés közben keres valaki, akkor nem jelzi a nemfogadott hívást. A híváslistába egyáltalán nem kerül be. A szolgáltató néha küld róla SMS-t, néha nem, viszont ha küld is, arról nincs értesítés, úgy jelenik meg az SMS mint ha már eleve olvasott lenne.

Már 1 órája nyomkodom a telefont, a létező összes menüpontot átnéztem, de nem találtam meg hogy hol lehet ezt beállítani. Az előző telefonomon még jól működött 2 hete.

Amiket megcsináltam: az alkalmazásértesítéseknél nincs letiltva a "Telefon", mindenről küld elvileg értesítést. Kikapcsoltam a hívásátirányítást, mert gyárilag be volt foglalt esetben. Bekapcsoltam a "Figyelmeztetés a nem fogadott hívásokra" - "Az emlékeztetőkre 5 percenként kerül sor" opciót is. És még így sem működik jól.

Valakinek van ötlete, hogy lehetne működésre bírni? A fő cél, hogy bekerüljön a híváslistába a nemfogadott hívás, és erről legyen vagy fönt egy felugró értesítés, vagy a Telefon ikonjánál egy pötty.



2022. máj. 2. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem vigyed Óda ahol vetted mert ha garanciális akkor ingyen megcsinálják!
2022. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Online rendeltem, kártyafüggetlen a telefon.
2022. máj. 2. 10:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy aktív legyen a hívásvárakoztatás. Egyébként a készülék nem értesül róla hogy téged hívni akar valaki.
2022. máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor a szolgáltatóhoz.
2022. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A készüléknek semmi baja, a hívásvárakoztatást kell bekapcsolni.
2022. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2022. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem várakoztatom a hívást,

telekomnál be van kapcsolva a hívás értesítő.

2022. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Bekapcsoltam a hívásvárakoztatást, így félig-meddig jó. Kijelzi hívás közben hogy keresnek, viszont a másik félnél ugyanúgy kicsöng. Az előző (és azelőtti, és az előtti, és az előtti, stb.) telefonomnál nem kellett semmit sem állítgatni, hívás közben ha más is hívott akkor pittyent egyet, lerakás után ott volt az értesítés a nemfogadott hívásról, a másik félnek pedig foglaltat jelzett az ő telefonja. Ilyenre szerettem volna beállítani.

Visszaraktam az előző telefonomba a SIM kártyát, és kipróbáltuk. Azzal így működik ahogy most leírtam, kikapcsolt hívásvárakoztatás mellett. Szóval nem hiszem hogy a szolgáltatónál lenne a hiba. Kérdeztem 4-5 ismerősömet, akiknek újabb telefonja van, mindegyikük csak a hívásvárakoztatás bekapcsolásával tudta azt elérni, amit én is. Úgy néz ki, hogy ezek az új telefonok már nem képesek arra, amire az elődeik 20-30 éven keresztül képesek voltak. Vagy csak senki sem tudta beállítani? Lehet...

#7: Az nekem is be van kapcsolva, az teljesen más. Akkor csak egy SMS-t küld a nemfogadott hívásról (már amikor épp működik a szolgáltatás), a híváslistában nem attól fog bekerülni a nemfogadott hívás.

2022. máj. 2. 21:49
 9/11 A kérdező kommentje:
*Szóval nem hiszem hogy a szolgáltatónál lenne a hiba. => Mármint nem hiszem, hogy a szolgáltató tudna bármit is kezdeni ezzel, mivel ez a készülék hibája.
2022. máj. 2. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:

"Kijelzi hívás közben hogy keresnek, viszont a másik félnél ugyanúgy kicsöng."

A hívásvárakoztatás pont így működik, nincs semmi probléma.

Csinálj a szolgáltatónál fiókot és ellenőrizheted a hívószámod további szolgáltatásait.

2022. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!