Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott az akkumulátor a...

Elromlott az akkumulátor a telefonomban?(Samsung Galaxy A52 5G)

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron vettük,így viszonylag elég új készülékről van szó. A napokban elkezdte azt, hogy amikor felteszem töltőre, kiírja hogy 2 óra van hátra, majd pár perc múlva már 30(!) órát ír ki, és nem lehet feltölteni csak egy másfél nap alatt. Előbb fogy le az akksija mint ahogy feltöltene, ha használom töltés közben.(Egyébként nem a töltővel van baj, más telefont normálisan tölt.)

Itt csatolok egy képernyőfotót.: [link]



2022. máj. 3. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Na én pontosan ezért nem veszek samsung terméket. Nem ugyanis egy samsung termékkel, már megjártam, hogy még az 1 év jótálláisi (Garanica) időt sem bírta ki.
2022. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

#0 Nem hallottam még nagyon ilyet. Ugye az eredeti töltőt, vagy valami hasonló minőségű, márkás töltőt használsz? Az idő amit kiír pedig tényleg nem normális...



#1 nekem pont az ellenkező a tapasztalatom a Samsung termékekkel kapcsolatban. Én személy szerint 4 éve használok egy s9+-ot probléma mentesen, és nem ez az első Samsung telefonom. Az ismerettségi körömben is sokan használnak Samsung telefonokat hiba nélkül.

2022. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Samsung Members alakmazást.

Nyisd meg.

Bal alul segítség fül.

Diagnosztika.

Akkumulátor állapota.



Ott jhelzi ha baj van vele.

2022. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor garanciális!?
2022. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1# gondolom nincs nálad semmilyen műszaki tárgy, mert az évek alatt

bármi elromlott, hűtőszekrény, vasaló, TV. telefon, stb.

2022. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kérdező95 ***** válasza:
Elsőnek megpróbálnám tölteni egy másik töltő fejjel és usb-c kábellel
2022. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!