Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A52s 5G-t most vegyem...

Samsung A52s 5G-t most vegyem már meg, vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés
Mindenképpen Euronics vagy MediaMarkt jöhet csak szóba, webüzletek nem. Vettem már így telefont kétszer is webáruházban, mindkét készülékkel gond volt. Szóval most már csakis üzletben veszek telefont, ahol személyesen tudom megvenni, és ha probléma van, vissza tudom vinni. Most az A52s G 130 ezer Ft mindkét említett üzletben. Lesz ez még olcsóbb, mondjuk úgy 100 ezer körül, vagy inkább kifut már. Szerintetek vegyem most meg, vagy várjak még?
2022. máj. 3. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Minek az 5G? Alig van lefedettseg, es mire lesz, a telefon elavul. A sima A52 11x-valahany ezer a normalis uzletekben is, vedd meg azt.
2022. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnézem a sima A52-t.
2022. máj. 3. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nemsokára JOY napok, azt várd meg, hátha akcióban lesz.
2022. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es... Ne beszéljünk már hülyeségeket. Az A52-ből 3 verzió létezik. A sima A52-t már nem is gyártja a Samsung, az alapból gyenge hardvert kapott. Az A52 5G már erősebb hardvert kapott és 5G támogatást. Az A52s 5G pedig a legerősebb a 3 telefon közül, és ez éri meg legjobban, mivel pár ezer forint különbség van utóbbi 2 készülék között. Mindenképp az A52s 5G-t érdemes megvenni, hiszen az a legidőtállóbb, nem csak az 5G támogatás, hanem a jóval erősebb processzor miatt is.
2022. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt akartam mondani én is, #1-es, nem csupán az 5G-képesség miatt, de a gyártók ezekbe a verziókba jóval erősebb processzort is szoktak rakni, és még egyelőre inkább ez a lényeg! Leszögezem, hogy az A52s csak 5G-s verzióban létezik, “s” nélkül a sima A52 van mindkét verzióban, és a kérdező által kiszemelt típushoz képest a sima A52 jelentős lemaradás lenne, processzorban hatalmas!

[link]

Kérdező, azt se mindegy, hogy honnét veszed, vannak jó és rossz webshopok, amik sok esetben rányomják bélyegüket a termékeik minőségére (például eleve sérült, vagy hibásan működik, de őket nem érdekli, és inkább lekezelőek), de attól még nem mindegyik ilyen! Persze szó se róla, a Media Markt és az Euronics jók, viszont ha esetleg részletre vennéd, akkor csakis az Euronics-ból, ebben az esetben a Media Marktból inkább nem ajánlom!

Lényegre térve az A52s 5G már most is elég komoly telefon, főleg a processzora nagyon durva, ami miatt simán megér 130 ezret, nem hinném, hogy a közeljövőben annyira jelentős mértékben csökkenne az ára! Ha mégis olcsóbban akarod, akkor bizony marad a webshop, például a Nextelshop egy jobbfajta, és ott most 117 ezerbe kerül!

2022. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 4. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!