Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyem meg most az új iPhone-t...

Vegyem meg most az új iPhone-t vagy várjak vele egy fél évet?

Figyelt kérdés

Hello.

Egy Galaxy A5 2017 telefonom van, amivel teljesen meg vagyok elégedve, viszont még sohasem volt iPhone-m.

Az XR lenne a megfelelő választás.

Nem olyan sürgős a vásárlás, viszont arra vagyok kíváncsi hogy az iPhone-oknak mikor megy le az áruk. Azt tudom hogy nem nagyon vannak leárazások, de mikor lenne érdemes megvenni?

Én egy fél év múlva szeretném. Akkor is 850 euro lesz? Ha igen akkor nem érdemes várjak, megvenném a megjelenésekor.

Ha változik az ára, akkor mennyivel?



2018. szept. 17. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha van egy működő telefonod amivel meg vagy elégedve akkor minek is kell másik telefon?

Én biztos várnék. Már csak a fenti ok miatt is. Ráadásul fél éven belül lesz még Black Friday és karácsony is amiben akár még egy leárazást is ki lehet fogni. Nem tudom hogy szokott-e ilyen lenni iPhone esetében de és biztosan nem cserélnék le egy egy éves telefont azért mert kijöttazújájfón.

2018. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
XR helyett miért nem veszel egy iPhone X-et inkább? Okés, hogy abban az előző generációs proci van, viszont az duplakamerás és AMOLED kijelzős. 280-ért már meg lehet venni, tehát olcsóbban, mint ezt a butított XR-t.
2018. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

"viszont még sohasem volt iPhone-m."

Lovad volt már?

2018. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Minek neked ájfon? Önbizalomnövelésre, villogni vele mások előtt?
2018. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs. Az apple oldalán most egy 128gb 7plus 270ezer, amikor megjelent 320-330 volt.
2018. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem az Apple-nél kell vásárolni. Máshol a 128GB-os iPhone 7 Plus 220 ezer.
2018. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*210 ezer
2018. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Az Iphonomat ajándékba kaptam. Átpakoltam rá mindenemet. Most csak a banki ügyeimet, és a telefonálást intézem róla. Naponta kell töltenem.

A régi Androidomat használom játékra, könyvelésre, naplózásra, szal az van nyúzva. Hetente se kell tölteni.

2018. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat ;)
2018. szept. 17. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!