Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám jailbreakelt...

Hogy tudnám jailbreakelt iphone-on használni a telekom appot??

Figyelt kérdés
sziasztok van egy iphone 5s telefonom ami jailbreakelve van viszont az app azt irja az eszközöd rootolt ezért nem használhatom de ha ezt meglehet valahogy kerülni az jó lenne köszönöm fontos a jailbreak megmaradjon

2022. máj. 3. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor sem lehetne feltenni a telekom appot ha nem lenne jailbreakelt.


iOS 13 kell az appnak minimum, az iPhone 5S-re pedig iOS 12 a legújab...


De amúgy nem... nem lehet megkerülni.

2022. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de fellehet a régi verziót
2022. máj. 4. 16:27
 3/8 A kérdező kommentje:
de itunesba felmész az appstoreba gepen és megszerzed az appot utána kifogja dobni hogy tölts le régebbi verziót
2022. máj. 4. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Aztán lóf.t sem érsz vele, mert mint látható egy ilyen tucatappot sem tudsz feltenni rá mint a telekom. :D

A hülyének is megéri jailbreakelni ugye? Hát még neked! :D

2022. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen mert egy ilyen régi telefont lehetetlen jailbreak nélkül használni mert úgy már nagyon rossz
2022. máj. 4. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom, nekem is van. Meg még 3GS is. Azon ráadásul csak iOS6 van. :D A 12-t legalább még egy csomó app támogatja.

Ez van, 10 éves telefonok.

2022. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy megoldottam
2022. máj. 4. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:
ügyeeees!
2022. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!