Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak olyan új, idén vagy...

Vannak olyan új, idén vagy tavaly forgalomba hozott, nem használt (!) okostelefonok 100-120 ezer forintos ár alatt, melyek minőségben és tudásban hozzák már a 2017-ben megjelent iPhone X szintjét?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Galaxy A52s 5g.
2022. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
A Samsungok mindig is hozták, csak a rendszer más!
2022. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Hardveresen bőven többet is hoznak.

Most csak egy példa a procira (más részegységeket kihagyva a vizsgálatból, mert nem akarok erre több időt rászánni): az iPhone X-ben egy A11 van, ami perpill (elvileg) a 41. legerősebb telefon processzor. Az előző telefonom egy Xiaomi Mi 9T Pro volt, 2,5 éve vettem kb. 130-140-ért, abban egy Snapdragon 855 volt, ami jelenleg (elvileg) a 28.

A kijelzője már akkor is szebb volt annak, mint egy X-nek, a kamera ellátottsága is jobb volt (fényképek minőségét összehasonlítani nem tudom).

RAM nyilván több volt benne, de az nem mérvadó. Háttértárban is sokkal többet nyújtott.


De mondjuk vásárlás szempontjából én már nem ajánlanék Xiaomi-t, de a Samsungok rendszerben is elég stabilak és egy említett A52s-ben is erősebb a processzor, mint az A11.

2022. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!