Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung szervíz mindig ezt...

A Samsung szervíz mindig ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Bevittem a telót,mert boot loop-ba ragadt,először azt mondták,hogy a képernyőt kell kicserélni mert van rajta egy repedés,40 ezer oké,de ha van más baj is akkor az garanciás. Most 3 hét után felhívtam és aszondja,még hozzá se nyúltak,de amúgy már 50 ezer,mert valószínűleg az aksival is baj van

Kitalálnak bajokat és rásózzák az emberre? Eleve mért kéne az aksiért fizessek ha aszonták más garanciás?

Másrészt meg mi baja lenne,mikor ugyanannyit bír mint 1 évvel ezelőtt is?

Rendelnek valahonnan egy aksit azt lehet még rosszabb lesz.

Miért nem csinálják úgy a szerelést,hogy először kicserélnek 1 dolgot,megnézik hogy úgy megjavul-e,ha nem akkor jöhet a második dolog és tovább ha úgy se jó


2022. máj. 4. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan a kérdést
2022. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kitalálnak nem meglévő problmékákat a telefonnal és rásózzák az emberre?

Vagy esetleg úgy állapítanak meg problémát,hogy még hozzá se nyúltak?

2022. máj. 4. 12:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik szervibe vitted?
2022. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oktogon
2022. máj. 4. 12:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy mész a fogyasztóvédelemhez.
2022. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem túlzás az?


Csak ja,telefonba elkezdi,hogy el-e fogadom az 50 ezres ajánlatot,azt honnan tudják hogy mit kell kicserélni ha még meg se viszgálták? Ettől falnak megyek..

2022. máj. 4. 12:49
 7/11 Kérdező95 ***** válasza:
Véletlenül nem S21? Nekünk is van egy, néha bootolás közben megállt a képernyő, néha csak úgy újraindult a telefon és folyamatosan forró volt a készülék, volt a Telenornál szervízben utána samsung szervízben és azt mondták nincsen semmi baja, azóta sajnos egy ilyen alkalom után összelett törve
2022. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Neem, A71-es. Nekem úgy történt,hogy egyszer újraindítottam,mert kicsit laggolt,na azóta nem jött vissza,kellett nekem
2022. máj. 4. 13:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Hozzá sem nyúltak, de van repedés a kijelzőn és baj van az akksival. Mi lesz ha hozzányúlnak?

"Nem túlzás az?"

Hát látod az ilyen bumburnyákok miatt élnek meg. Kicserélnek mindent, kifizettetnek mindent és még telefonod sincs.

Csinálj amit akarsz ha nem tudsz kiállni magadért.

Engem tuti nem rángatnának telefonon, hogy ennyi lesz, meg annyi lesz, meg 3 hétig hozzá sem nyúltak. Ott már kb ordítanék a telefonba a szervizessel.

2022. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fogadd el a kijelző cserét, és az akksit ne. Vagy nem tudom most mit szeretnél.
2022. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!