Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy oldjátok meg, hogy nem...

Hogy oldjátok meg, hogy nem veritek le/töritek össze a telefonotok amikor szól rajta az ébresztő?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hol tartjátok éjjel, ha ébresztőre van állítva? Az ágyon, vagy éjjeliszekrényen? Én az éjjeliszekrényről sokat levertem amikor a sötétben kapkodtam utána, amikor szólt az ébresztő rajta. Így az ágyon tartom éjjel. De amikor megszólal rajta az ébresztő miközben próbálom kitapogatni hirtelen a sötétbe, hogy megfogjam és kikapcsoljam, sajnos néha így is leverem véletlen.

2022. máj. 4. 21:48
A kérdező szavazást indított:
éjjeliszekrészen/asztalon tartom
ágyon tartom
16 szavazat
1 2
 1/14 anonim válasza:
90%
Az ágy mellett a szőnyegen. Esélytelen, hogy leverjem!
2022. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Én egy 12 éves butatelefont használok, ami mindent túlél. Rendszeresen földhöz vagdosom a telefonjaimat, amikor ideges vagyok, azt is.
2022. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az vált be, hogy messzire teszem. Így mire elkómázok a szoba másik végébe gyakorlatilag felébredek: nem töröm össze a telefont és vissza sem alszom.
2022. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Én magam mellett tartom az ágyon. De csak rezgőre szoktam állítani, így bár felébredek rá, de nem kell idegeskedve kapkodnom, hogy ki ne lyukassza a dobhártyámat.
2022. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le a földre, kizárt, hogy lejjebb essen :D
2022. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ébresztőnek a régi Nokiámat használom, 2 hetet kibír egy töltéssel, semmi baja, ha leesik.
2022. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hegylakó vagyok, nem tudom mikor aludtam utoljára, talán soha... szóval ébresztőt sem kell beállítanom.
2022. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, hát hogy vered le? Ennyire be vagy kómázva? Még csak hasonló sem történt velem soha. Rakok egy ébresztőt, ha szól akkor felkelek és kinyomom. Nem szundiztatom meg nem rakok 10 ébresztőt egymás után.


Az is jó megoldás, amit a 3. válaszoló írt: rakd az ágyadból messzebb és akkor fel kell kelned hogy kinyomd.

2022. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szirty ***** válasza:
100%

"Tedd le a földre, kizárt, hogy lejjebb essen :D"


Ezzel egy másik kockázat lép életbe: Hogy rálépsz és széttaposod...

2022. máj. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem az éjjeli szekrényen van. De már évek óta nem használok ébresztőt három okból: egyrészt homeoffice van és 7 és 10 között bármikor kezdhetem a melót, másrészt manapság magamtól is fel szoktam ébredni 6 óra körül, harmadrészt ha mégis bealszom, a kutya úgyis felnyal legkésőbb reggel 7-kor mert vinni kell sétálni. :)


De amúgy párszor már sikerült levernem a telefont az éjjeli szekrényről. Eddig nem lett baja.

2022. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!