Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Évek óta vodafonos előfizető...

Évek óta vodafonos előfizető vagyok, egyféle flottában (céges). Rendesen jött a számla, nem volt vele gond.Idén január óta nem küldenek számlát semmilyen formában Február óta magamtól fizetek fix összeget.Ügyfélszolg. tehetetlen. Valakinek hasonló ?

Figyelt kérdés

2022. máj. 5. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, talán sétálj be egy Vodafone ügyfélszolgálatra, ott azonosítsd be magadat és utana elemezzétek az ügyfélszolgálatossal a helyzetedet.

Te ott előadhatod az aggályaidat és a kívánságaidat és valamiben megegyeztek.


Itt, mi, mégis mi a lófüttyöt tudnánk neked konkrétan segiteni?

2022. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

utóirat : "Ügyfélszolg. tehetetlen. Valakinek hasonló ?"


Mert ugye belátható, hogy ez igy egy marhaság.


Mi az hogy tehetetlen....?

2022. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 2 hete kaptam idén először számlát, előtte december közepén. Számla nélkül ne fizesd be, mert amíg össze-vissza variálnak a rendszerükkel, bármikor előfordulhat, hogy lenullázzák a vodás egyenleged.
2022. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Most össze-visszaság van náluk, teljes káosz, nekem sem számláztak még az évben. Persze fizethetsz fix összeget, de én nem merek, még a végén azzal is történik valami. Amúgy üsz. sem tud segíteni, csak türelmet kérnek hónapok óta, ők nem tudnak mit tenni.
2022. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedi eset, már több ismerősömtől hallottam panaszt erre. Szerintem azt jól teszed, hogy valamennyit fizetsz, ezzel szépen bebiztosítod magad. Fognak küldeni majd számlát, nyugi :)
2022. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tisztára úgy érzem magam mintha valami harmadik világbeli történetbe cseppentem volna.


De ez mi? Tippelgetünk, találgatunk hogy mit kell fizetnünk mert nem erkezik kompetens számla?? 😱😅.....


Ott kell hagyni a francba az ilyen szolgáltatót!

2022. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ki lehet ezt használni amúgy.
2022. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amikor összebútoroztak upc-vel és elment a net 3 napra majd az üsz. nem vette fel a telefont 20 napja én bementem és céges flottástul 3 szolgáltatóhelyestül..-mindenestül elmenekültem tőlük.

Ez még 2021-ben volt. Említed, hogy január óta nem jött számla. Akkor ez a káosz csak fokozódott. Átment viccbe.

Szerintem menekülj te is.

2022. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!