Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A game guardiant szeretném...

A game guardiant szeretném használni.És a telefonom nem root.Hogyan lehet root ot tenni rá? Android: 4.4

Figyelt kérdés
Ha lehet linket küldjetek :)

2022. máj. 7. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Abból hogy android 4.4 senki sem fogja tudni. Milyen modell?


Csak a GG miatt egyébként nem éri meg, bootloader nyitáskor minden adat törlődik, root után nem fogod tudni használni a banki alkalmazásokat, telód garanciája ha még tartott akkor ugrik. Ja és ha elrontod a folyamatot akkor viheted a szervizbe 20-25k egy újrarakás, ha nagyon elrontod akkor pedig új telefon.


Az se biztos hogy működni fog a GG a játékkal hacsak nem régi, offline játékról van szó.


Szóval ezeket szerintem gondold át mielőtt belevágsz.

2022. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan egy hülye cheat program miatt akarnál rootolni egy telefont?! Én nem értem ezt a mai (de)generációt...
2022. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A játék régi és láttam videókat hogy műkődik

Egyébként samsung SM J100H

2022. máj. 8. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!