IPhone 11 vagy 12?

Figyelt kérdés
A 12-es mennyivel tud többet? Megéri? Vélemények?

2022. máj. 8. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem ertelmes ember nem vesz ifost
2022. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Attól függ.


Ezek annyira buta kérdések. Nekem megérte, mert sokkal jobb az akksi ideje. A 11 épphogy kibír egy napot, de van hogy annyit se.

Kamera, kijelző? Menj be egy Media Marktba és próbáld ki. Vagy nézz meg róla egy youtube összehasonlító videót.

2022. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Az iPhone 12-nél IPS helyett OLED a kijelző, jobb az üzemidő, eggyel újabb/erősebb a proci, van 5G, szögletesebb a design, van MagSafe, kicsit jobbak a kamerák.

Ha neked ezek megérik a felárat a 11-hez képest, akkor vedd a 12-t, ha nem érik meg, akkor a 11-et.

2022. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
12
2022. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Én 11-ről váltottam 12-re. És igazából a kijelzők között nem nagyon vettem észre különbséget. Mert ugye az IPhone 11 kijelzője IPS. De jó minőségű. Gyorsaságban sincs olyan nagy előnye a 12-nek. Azonban ha nincs köztük nagy árbeli különbség, tehát max 30-40 ezer forint. Akkor azt a felárat megéri a 12.
2022. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!