Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyek iPhone 13-at, vagy...

Vegyek iPhone 13-at, vagy megéri megvárni a 14-et?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 11:24
 1/9 anonim válasza:
ÉN várnék.
2022. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha kibírod addig,akkor megéri megvárni.
2022. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
...vagy a 15-re....bár a 16 lehet még jobb lesz 🙄
2022. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Aztán ahogy kijön a 14 és rájössz hogy sokkal drágább mint a 13, akkor nekiállsz arra várni, hogy a 14-nek lejjebb menjen az ára, utána meg már megéri várni egy kicsit a 15-re, ami meg túl drága lesz megjelenésekor, szóval ha kicsit vársz, akkor tuti olcsóbb lesz, de ott meg már miért ne várnád meg a 16-ot, nem?
2022. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
20 a nyerő, az tuti lesz
2022. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Jönnek a droidos csórók cinikuskodni. :D
2022. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert ha az emlékeim nem csalnak akkor szokott lenni olyan, hogy nem éri meg megvenni a legújabbat mert az előző koncepcióhoz képest nincs benne annyi változtatás, hogy megérje a többletpénzt.


Nyilván tudom, hogy az új mindig jobb, csak azt akartam kérdezni, hogy várhatóan lesz-e annyival jobb, hogy megérje rá várni és többet fizetni érte.

2022. máj. 8. 13:00
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

"Jönnek a droidos csórók cinikuskodni. :D"


Nem droidom van, mégis röhejes hogy naponta megkérdezi valaki azt, hogy megéri-e várni egy olyan telefonra, aminek nem ismeri se specifikációját és se árát, de még a pontos megjelenési időpontja sem biztos. Mégis mi a lóf..sz alapján mondjuk meg neki így, hogy megéri-e?

2022. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem ertelmes ember nem vesz ifost
2022. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!