Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám lemeríteni a...

Hogyan tudnám lemeríteni a telefonomat?

Figyelt kérdés
Az egyik telefonomnak az a 'mániája', hogy időnként úgy töltődik fel lemerülésből, hogy nem működik az érintőképernyője, így nem tudok semmit csinálni. Ha megvárom, míg lemerül, és újra töltöm, működik. A múlt héten fullra töltöttem, és egy olyan feltöltéshez volt szerencsém, ami lebénítja az érintőképernyőt. Azóta várom, hogy lemerüljön, de nagyon keserves, mert amúgy jó az aksi. Tudom, elvileg úgy kellene talán, hogy a töltés megkezdése után rögtön ellenőrizni, hogy reagál-e a simogatásra, de hát az most kimaradt. Nem is tudom használni, max a gombokkal ki-be kapcsolgatni. Próbáltam számítógépen is ide-oda másolgatni nagy méretű fájlokat, de hiába. Tudom, hogy ez is ilyen modern kori idiotizmus, hogy vegyek újat, de nem fogok. Esetleg van valami ötletetek, hogy hogyan lehetne így lemeríteni?
2022. máj. 10. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor szenvedj vele, ha nem érdekel az egyetlen normális megoldás.
2022. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt csinálom, csak érdekelne, hogy hogyan lenne érdemes.
2022. máj. 10. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Megpróbálnék egy gyári visszaállítást.Ha nem jön be,akkor telefoncsere.
2022. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

A gyári visszaállítás mellett egy másik töltőt és kábelt is kipróbálnék a helyedben! Lehet hogy az ad neki valami olyan impulzust ami túlvezérli az érintés érzékelést.

Akár most is bedughatod egy másik kábellel másik töltőbe, vagy számítógépbe egy kis ideig, hátha megjavul.

Milyen telefon? Kamerába be tudsz lépni? Az jól meríti!

2022. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Próbáltam már számítógépben is. LG-E610 a márkája. Semmibe nem tudok belépni, az elején van az az alapképernyő, és nem reagál a simogatásra. Elkezdtem a gombbal ki-be kapcsolgatni, és lement olyan 75%-ról kb. 50-re. Ez nem rossz, csak hát már vagy 10-szer ki-be kapcsoltam. Azt hittem, talán van valami gyakorlatiasabb megoldás is.
2022. máj. 10. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Az a telefon már 10 éves. Az a csoda, hogy egyáltalán még bekapcsol.
2022. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!