Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most váltottam androidról...

Most váltottam androidról iPhonera, milyen "rejtett" alkalmazások, dolgok vannak benne amik androidban nincsenek, és hasznosak lehetnek számomra?

Figyelt kérdés

Rászeretnék jönni az összes új dologra ami az iPhoneomban van, és ebben kérném segítségeteket, hátha valaki már váltott vagy csak alapból iPhoneos és tud segíteni

iPhone 13 a készülék



2022. máj. 14. 10:43
1 2
 11/16 Morzsi007 ***** válasza:

#9

Èn is megkerestem rajta a Myvodafone alkalmazàst ès Myvodafone Magyarorszàg appot kidobta. Zöldeket ne beszéljünk. Lehet nem pont olyan néven vannak mindkét áruházban, meg kell lenniük. Ha valami fizetős, lehet van egy Lite verziója az adott appnak, az nem fizetős, viszont valamilyen szinten korlátozott a full app-hoz képest.

2022. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Morzsi007 ***** válasza:

#8.

Iphone-ra a Stellarium Plus app elérhető, fieztős, ugyanez droidra is fizetős és ugyan annyiba kerül, a sima Stellarium droidra van, az ingyenes, ilyen nincs Iphone-ra. Ilyen van fordítva is, hogy ami iphone-ra ingyenes, droidra annak a pro változata elérhető, ami már fizetős.

2022. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Stellarium:

Írtam a másik kérdésednél is, hogy erre számítani kell minden platformon. Nem fogják ingyen adnk a szoftvereiket a gyártók. Főleg nem egy ilyen rétegterméket amit kevesen használnak. A facebook is fizetős lenne ha nem lenne ennyi marha aki használja és nem lehetne rengeteg reklámot beletenni.

Egyébként meg 6000 forint a Stellarium Plusz iOS-ra. Nagy cucc, ki lehet ennyit fizetni érte. Simán megveszek ilyen appokat amik hasznosak, pedig nem keresem rommá magam. A google playban azért ingyenes, mert ott rengeteg funkciót nem kapsz meg a alapprogrammal, külön kell megvásárolni és ott még drágábbra jössz ki ha minden cuccot megvásárolsz az appon belül.

Ez nem ájfón vagy droidfüggő, az app gyártója beri át a fejedet.


"Meg kerestem rajta a my vodafone alkalmazást, és az Iphone nem adta ki..."

Pedig ott van:

[link]

Magyar régió van kiválasztva nálad?


"5:iCould az ugyanaz mint Androidon a OneDrive."

Onedriva a Microsoftnál van, de mindegy.

"Icould Iphonon fizetős"

Ingyenes, csak ha nagyobb tárhelyet szeretnél akkor kell fizetni - 299 ft havonta. Az földhözvág? Most vettem Kinder Country csokir 210Ft-ért... egy falás az egész és ennyiért 50 gigát kapsz egész hónapra...

"OneDrive androidon teljesen ingyenes..."

Amúgy a Onedrivet is hozzá lehet csatolni az iPhonehoz csak mondom. És a Onedrive-nál is fizetsz ha kell több tárhely. Ahogy a Google drive is fizetős ha nem elég az ingyenes csomag. Szóval ez rossz példa!

2022. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13: Németországban élek , régió is erre van beállítva de akkor már tudom miért nem adta ki. 😅
2022. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De köszönöm a válaszod, én is most ismerkedem az Iphonnal
2022. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pegasus.
2022. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!