Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 10 pro...

Xiaomi Redmi Note 10 pro készülékemem Miui 12.5.6 van. Nemtudom miért de nem kapom meg rá,a miui 13-at. Most rámentem a "legújabb frissítő csomag telepítése" menüpontra. Nem lett miui 13-am, de láthatóan gyorsabb lett a készülékem. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Valaki letudná írni,miért nem kaptam meg még a miui 13-at, illetve,hogy ez a menüpont pontosan mire való?

Rá léptem, újraindította a telefonom és amint elérte a telepítés 100%-át, újra indult, majd gyorsabb lett a készülékem.



2022. máj. 14. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Akár komplett Android, akár csak kezelőfelület - attól hogy megjelenik egy frissebb verzió, még nem jelenti azt, hogy mindegyik telefon megkapja, ez típusfüggő, hogy a gyártók melyikekre teszik elérhetővé a mindenkori legfrissebb verziót! És egyelőre nincs róla említés, hogy a Note 10 Pro-ra elérhető lesz-e egyáltalán a miui 13, a telefonod ezért nem találta!

A gyorsaság talán azzal magyarázható, hogy a frissítési kísérlet valószínűleg hozzányúlhatott az Eszközkarbantartóhoz, amivel bezárta az éppen futó alkalmazásokat és optimalizálta a szoftvert.

2022. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2022. máj. 16. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!