Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok hívni és...

Miért nem tudok hívni és engem miért nem tudnak hívni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Feltöltő kártyás voltam, nem rég váltottam előfizetésre. Új SIM került a telefonomba és azóta nem tudok hívni és engem sem lehet elérni. Jeleztem a szolgáltatómnak és kaptam új kártyát, de azzal is ugyan ez a helyzet. Annyi az érdekes hogy a mobilnetem tökéletesen működik, ami ugye ha rossz a kártya vagy a telefonom, akkor nem menne.


(Iphone)



2022. máj. 15. 04:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Híváskor mi történik, vagy ha téged próbálnak hívni? Esetleg a készülék a hálózatot nem éri el?

Más készülékbe át tudod tenni a kártyát és azzal próbálni?

2022. máj. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én inkább arra tippelnék, hogy a telefonod adta be a kulcsot, mivel az exem is pont ugyanígy járt a telefonjával, hogy tabletesedett, igaz az övé P8-as Huawei volt, viszont azoknál nem egyedi eset, és kártyacsere sem volt.

Lehet a SIM túvel sikerült valamit legyaláznod.

2022. máj. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

iPhoneonon a SIM tűvel csak akkor lehet problémát okozni ha a mikrofonba dugod a SIM tálca helyett.

Ez egészen bztosan szolgáltatói hiba: nem aktiválták a hangszolgáltatást, csak az adatot.

Próbáld ki másik telefonban is a kártyát, de biztos ott is ugyanúgy fog viselkedni. Bemész az ügyfélzolgálatra, és ráborítod az asztalt az ügyfelesre. Máshogy nem megy. Telekomnál nálam működött ez a módszer már párszor :D

2022. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Más telefonban működik a kártya. Köszönöm amúgy a válaszokat!
2022. máj. 16. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Aha... hát az érdekes.

A telefon sem lehet rossz, mert akkor mobilnet sem lenne. Biztos, hogy amit mobilnetnek mondasz akkor nem wifin vagy?

Vagy még az lehet hogy az ottani hálózat nem alkalmas a párhuzamos üzemre. Tehát vagy telefonálsz, vagy mobilnet van. Kapocsold ki a mobiladatot az iPhoneon Baállítások -› Mobilhálózat -›Mobil adatforgalom és úgy próbáld meg!

2022. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!