Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fura, ha egy 24 éves srácnak...

Fura, ha egy 24 éves srácnak lila Iphone 11-ese van?

Figyelt kérdés
Korábban mindig csak fekete telefonjaim voltak, és ma már ha ránézek a fekete színre elmegy a kedvem, depressziós tüneteim lesznek, nem viselek lila ruhákat se, de őszintén tetszik lila színben az Iphone 11.

2022. máj. 16. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Nem fura. Ez ilyen ízlések és pofonok dolog. Ha neked tetszik, akkor használd azt!

2022. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem furcsa egyáltalán.
2022. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
63%

Hogy érted, hogy depressziós tüneteid lesznek a fekete színtől? Ez hogyan jelenik meg, illetve mit érzel pontosan amikor ránézel a fekete telefonodra?


(Egyébként nekem is volt lila, de nem a telefon, hanem csak a tokja.)

2022. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a barátságos válaszokat! 3-as kommentelőnek a válaszom: Fura ez. Elmegy a kedvem mindentől, legszivesebben lefeküdnék, és fel sem kelnék. Sokat szenvedtem érzelmileg, mentálisan életem nagy részében és a fekete ezekre emlékeztet. Talán mert rideg,szigorú szín.
2022. máj. 16. 16:06
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Lila a kedvenc színem. 21f
2022. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Hát ha rám hallgatsz olyan színű telefont veszel amilyent akarsz :D

Nem, nem fura.

2022. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
66%

Miért ne? Biztosan lesz akinek nem fog tetszeni, de ez ne érdekeljen, a lényeg az, hogy neked mi a jó. 😉


Am egyetértek, nekem most fekete van szintén Almás(de a következő szerintem alma zöld lesz. :)

2022. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Szia én 22 éves fiú vagyok és nekem is Lila IPhone 12-sem van. És egyátalán nem cikiz érte senki és nem is néznek rám furán. Ha valaki beszólna nekem, hogy lila telefonom van. Megmondanám, hogy ezt vettem mert nekem ez jön be. Egyébként itt Pesten én elég sok embert ismerek és minden korosztályból ismerek olyan Fiút/Férfit akinek Lila meg Piros IPhonejaik vannak. IPhone 9, 10/R, 11, 12, 13 szériába egyaránt.

Bár mind a nők, mind pedig a férfiakra az a jellemző, hogy legtöbben a kék, piros, fekete, zőld színű IPhonekat részesítik előnyben.

2022. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem fura :)
2022. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy fura, nagyon szép a lila!


Jajj olyan szépek a színes iphoneok 😍

Ha gazdag leszek (nem leszek) veszek majd olyan szép zöldet, és kirakom a polcomra 😍

2022. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!