Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefononbeszélgetés rögzítő...

Telefononbeszélgetés rögzítő alkalmazást keresek androidra?

Figyelt kérdés

Már letöltöttem play áruházból 3 félét is, de sajnos egyik sem működik.


Olyan appot keresek, ami úgy működik, hogy ha hívnak engem telefonon, a felvételkor automatikusan rögzíteni kezdi azt (tehát nem úgy, hogy csörög a telefon, én meg addig keresem az appot, belépek, elindítom, mire kész pedig már leteszik).

És persze működjön is.


Kinek melyik alkalmazás vált be?


(Saját célra szeretném rögzíteni, mert telefonban sajnos nem jó a hallásom, és gyakran előfordult, hogy félrehallottam valamit, amire jól jönne, ha párszor még visszajátszhatnám a hívás után)


2022. máj. 18. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

sokan feltették ezt a kérdést itt a gyakorin.


olvastad őket?

2022. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
diktafon
2022. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Az újabb droidokon már nem működik a telefonálás hangrögzítése a GDPR szabályok miatt.
2022. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

"Már letöltöttem play áruházból 3 félét is, de sajnos egyik sem működik."

A negyedik sem fog.

2022. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. máj. 18. 19:12
 7/9 qkker1 ***** válasza:
CubeACR volt az utolsó, ami pár hónappal ezelőttig működött, de már az sem tudja kikerülni az Android tiltását.
2022. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%

Rootolni kell a telefont és máris meg lehet csinálni. Amúgy is érdemes a gyári gagyi OS-t lecserélni custom ROM-ra, tehát előbb unlock, aztán root, majd TWRP és OS, majd mehet a call recorder.

Ezt persze a felhasználók 99%-a nem fogja megcsinálni.

2022. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom miért kellett lehúzni az előttem kommentelőt, igaza van. Persze nem csak így lehet, de ez is működik / működhet. Én pl régiókód váltással értem el hogy felszabaduljon ez a GDPR miatti "blokkolás". Szóval nem megoldhatatlan, csak kicsit jobban bele kell ássa magát az ember, hozzáállás kérdése milyen szinten tud / akar belemenni. Akinek ez fontos, érdemes mérlegelnie hogy tisztán, hazai forgalmazású mobilt vesz számlával, garanciával, vagy külföldről, EU-n kívülről rendel-e magának egy global verziós típust. Hajrá!
2022. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!