Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le vagyok tiltva? Hivom az...

Le vagyok tiltva? Hivom az illetot es azt irja ki: hivas atiranyitva. Elotte nem csong ki egyet sem. Regen kicsengett hatot es utana irta ki, hogy hivas atiranyitva. Mikor meg nem voltam letiltva. Vagy nem tudom, mi van most akkor.

Figyelt kérdés

1. probalkozas: félszer kicseng, utana kiirja, hivas atiranyitva, 2.,3. probalkozas: kicsenges nelkul kiirja: hivas atiranyitva.

Olyan helyen dolgozik, ahol nincs terero amugy.



2022. máj. 19. 11:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy beállította a telefonjn, hogy rovidebb ideig csorogjon? Van ilyen opcio?
2022. máj. 19. 11:27
 2/7 anonim válasza:
100%

Hívás átirányítás opció is szokott lenni, gondolom azt állította be, tiltásnál ha jól tudom kisípol mintha kilenne kapcsolva vagy foglaltat jelez (legalábbis az enyém ezt csinálja).

De ha nincs térerő akkor azért nem csörög ki...

2022. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi.
2022. máj. 19. 12:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Az illeto telefonja kb. Samsung Galaxy 5- os, kb. 2014- es.
2022. máj. 19. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:
neki legalább egy jó mobilja van.
2022. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
🙂igen
2022. máj. 20. 01:25
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáld felhivni a feleségét, ő majd átadja az üzenetet.
2022. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!