Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Édesanyám 87 éves és szenilis....

Édesanyám 87 éves és szenilis. Néhány gyógymicsoda forgalmazó egy év alatt kb. 800 ezer Ft-ot szedett ki belőle. Megoldható, hogy a mobilján ezekre a számokra a ki- és bejövő hívások is tiltva legyenek? Vagy átirányítva hozzám? Kösz.

Figyelt kérdés

#mobil korlátozása
2021. máj. 29. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen. De célszerűbb lenne kezdeményezned a gondnokság alá helyezését.
2021. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megoldható.
2021. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Megoldható, hogy a mobilján ezekre a számokra a ki- és bejövő hívások is tiltva legyenek?"

Előre nem tudod ki fogja hívni.

Esetleg ha olyan a telefon, mindent tiltasz, kivéve listából az engedélyezett számok, pl. családtag, orvos, szomszéd, ilyesmi.

Részleges átirányítás nincs. Mindent vagy semmit lehet csak.

Vannak wifis kamerás ajtócsengők, elég hasznos lehet a személyforgalom ellenőrzésében.

2021. máj. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

Mert az a penz a tied, tietek?

neki ez ad boldogsagot hogy vadidegeneknek szorja el penzet amit el is felejt rogton, hamar

2021. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 majd ha lesz neked is ilyen állapotú szülőd, akkor mondj ilyeneket! Én mentem balhézni a Zepterhez, mikor 700 ezerért rásóztak apamra egy Bioptron lampat, hitellel. Pedig az ő penze volt. Inkabb vettem neki 80 ezerért a boltbol egyet.
2021. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 A 135 ezer forintos nyugdíjból szerinted mindenre futja neki? Igen én fizetem a csodaszereit. Konkrétan 400 ezerrel támogattam meg csak az utóbbi 4 hónap alatt. Ha használna neki nem sajnálnám. De ezek nem segíteni akarnak, hanem kifosztani.
2021. máj. 30. 14:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne csinálni, hogy postással hármasban meghatalmazást írtok, hogy átveheted mindenét: papirokat, nyugdíjat. Persze, ha a mami beleegyezne, esélyes, hogy nem fog. Fater kisnyugdíjas, ő egy nőnek adogatta a pénzét (akit valaha még kefélgetett) és a nyugdíja az utolsó fillérig el is párolgott mindig. Fatert rábeszéltük,hogy ez nem mehet tovább és azóta én veszem fel a nyugdíját, nála mindig max. pár ezer Ft van. Havonta 40-50 ezret sikerült igy megmenteni a régebbi helyzethez képest.
2021. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2021. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

"Azt kéne csinálni, hogy postással hármasban meghatalmazást írtok, "

Az ellen nem véd, hogy bejön a házaló ügynök, és hitelbe adja el neki.

Aztán ha nem fizet, jön a végrehajtó meg a többi.

2021. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet...
2021. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!