Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvettem az IPhone 12 és...

Megvettem az IPhone 12 és sokan csodálkoznak?

Figyelt kérdés
Megvettem a sima IPhone 12 .Sokan csodálkoznak rajta meg nézegetik meg figyelik mikor előveszem mért foglalkoznak ezzel az emberek ennyire ?

2021. júl. 12. 14:26
1 2
 1/18 anonim válasza:
90%
Csak szeretnéd. A lőtéri háromlábú sánta kuttyanatot sem érdekli, ezért kár volt megvenni. :D
2021. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Szeretnél villogni a szifonoddal, csakhogy az manapság már nem olyan kuriózum, minden hülyének lehet. Ezért kár volt elverni rá a sok pénzt.
2021. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%
Ma már szerintem nagyívben lesz..ják, hogy kinek milyen telója van, az Iphone sem egy nagy dolog, ma már nagyon sokaknak elérhető.
2021. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Hagyjátok már magatokat. Én idén vettem meg az iphone 7-emet, de a suliba mindenki elkérte megnézni, meg sokan meg akarták venni, egy ideig napi szinten ezzel foglalkoztak, meg mindenki erről beszélt. Csorók között fel fognak figyelni rád, ha iphoned van, főleg ha a legújabb. Nincsen ebben semmi kamu.
2021. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

Parancsoljatok:

[link]

Ha USA-ban számít ami 100-szor nagyobb piac és tehetősebbek az emberek akkor itt is, kár ezen mit rágódni ez tény hogy az almának neve van mint egy BMW-nek és feltűnő.

Ja és pont azért mert sokaknak van, a legtöbb példányszámban elkelt telefonok az iPhone-k.(kb. minden 3. telefon iPhone amit vesznek az emberek, mindenféle túlzás nélkül)

Egy Android user.

2021. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Magyar cikk a témában:

[link]

2021. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

"az almának neve van mint egy BMW-nek és feltűnő"

Igen, és pontosan ugzanazt mondja mindkettő: "Nézzétek, pénzem van, de eszem nincs, villogásnak veszek valamit, ami ugyan jól néz ki, de a felét se használom ki a tudásának és azon kívül, hogy kiadtam rá a pénzt, semmit nem tudok"

2021. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

#12.Aki így gondolja meg is érdemli.

Erre csak ezt tudom mondani, az emberi irigység végtelen.(ez pedig igaz mind a két részről, jelen esetben aki ezért veszi, a másik aki meg állítja)

BMW-t, iPhone-t is vennék ha telne rá és nem azért mert villognék vele hanem mert tetszik, igényes és jól kidolgozott termékek.

Az ember pedig szeret olyat birtokolni ami megfelel az igényeinek.

Másrészt ott van a társadalmi hatás is, az emberek tárgyakkal(is)helyezik el magukat hogy hova tartoznak. Ezzel sem lehet nagyon mit kezdeni, egy üzleti találkozón ritkán látni olyat aki nem egy drága termékkel jelenik meg.

2021. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is van, de még a kutya se nézett rá.
2021. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

micsoda kommentek

első 3 komment tipik irigység

7. nek meg nincs esze meg nyilván annyi pénze hogy drága terméket vásároljon

én se értem miért néznek meg az emberek egy drágább teleont mikor azt szinte bárki számára elérhető

tökmindegy hogy melyik gyártótól van.

Irigy lenéző proli kommenteket sem tudom megérteni

Látszik hogy a magyar az irigy a másirka.

2021. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!