Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Fit vagy Fit 2...

Samsung Galaxy Fit vagy Fit 2 vegyek ? 2022-ben megéri Galaxy Fit-tet venni ?

Figyelt kérdés

Fit: Normális töltő

Fit 2 : Nagyobb kijelző, nagyobb akumlátor. Fit 2-höz miért ilyen rövid töltőt adnak ? Előzőhöz miért járt normális töltő ?



2022. máj. 19. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Maga az eszköz tök jó lenne, nekem ilyen volt.

Azért nem Samsungot vettem, amikor újat vettem, mert a Samsung alkalmazása (Samsung Health) minden egyes frissítéssel használhatatlanabb és primitívebb lett... Amikor (volt vagy 5 éve) elkezdtem használni, majdnem annyit tudott, mint a Garmin Connect, amit most használok a Garmin órához.

De azt folyamatosan kivettek belőle ezt-azt, ráadásul PONT a hasznos funkciókat, és telerakták ilyen ostoba, divat-alkalmazásokkal.

Ha csak arra kell, hogy számold, hány lépést mész egy nap, akkor oké, de BÁRMI normális sporthoz alkalmatlan.

2022. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!