Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Működik a Vodafone online...

Működik a Vodafone online ügyfélszolgálat számítógépről? Be lehet lépni a Vodafone online ügyfélszolgálat fiókba?

Figyelt kérdés
Nálam nem működik. Nem tudok belépni a Vodafone fiókba. Nem az alkalmazásról van szó.

2022. máj. 24. 00:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
My Vodafone fiókot ha regisztráltál oda be lehet lépni.
2022. máj. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Közben végül sikerült beszélnem a telefonos ügyfélszolgálatuknál egy ügyintézővel. Elsőre azt sem sikerült, mert az sem működött.

Az ügyintéző azt mondta, hogy holnap reggelig karbantartás van, ezért nem működnek bizonyos dolgok.

Kérdeztem, hogy ezért nem működik a telefonos ügyfélszolgálat sem rendesen? Azt mondta, hogy lehetséges...

Amikor a múltkor hasonló helyzet volt, akkor egy ügyintéző azt mondta hogy elvileg már holnapra javítják a hibát de inkább három napot mondd hogy nehogy félre tájékoztasson, de abból is lett több hét, de szerintem több hónap...

Mostanában rengetegszer végeznek karbantartást. Említettem az ügyintéző hölgynek, hogy régebben legalább a honlapon jelezték, hogy mikor van karbantartás, de úgy látszik, hogy már ott se jelzik.

2022. máj. 24. 00:58
 3/13 A kérdező kommentje:

Bocs az előző üzenetben a hibákért, csak most olvastam el. Látom, hogy nem minden hova raktam írásjeleket és helyesírási hibák is vannak, ez azért van, mert diktáltam a szöveget és nem az egészet olvastam el, mielőtt elküldtem.

De azért remélem, hogy ha másnak is van hasonló problémája, akkor talán nyújtottam neki hasznos információt.

2022. máj. 24. 01:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Jól félreértettelek, mert délután én beléptem megnézni a havi számlámat, úgy értelmeztem hogy egyáltalán nem tudsz belépni.
2022. máj. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem értettél félre. Nálunk szinte semmi nem működik, be sem lehet lépni. Még csak azt a felületet sem lehet előcsiholni, ahol amúgy be lehetne lépni.

A többi részletet csak kiegészítésképpen írtam le.

2022. máj. 24. 01:11
 6/13 anonim ***** válasza:
upc óta semmi sem működik náluk, szóval ez a holnap reggelig karbantartás van szöveg erős..
2022. máj. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bizony!
2022. máj. 24. 10:02
 8/13 A kérdező kommentje:
Azzz embberrrr azzz aggggyát eldobbbbbja aaa Vodafone -tóóól! 🧠
2022. máj. 31. 22:45
 9/13 A kérdező kommentje:
Ti is eldobtátok már?
2022. máj. 31. 22:51
 10/13 anonim ***** válasza:

Az utóbbi időben elég jól ment. Aztán tegnap óta, volt, hogy

a letöltés leesett 3 mbps-re. Meg valahogy nyögvenyelősen

ment a netezés. Felhívtam őket. Majdnem eldobtam a telefont, szinte

azonnal felvette az ügyintéző.Valamit piszkált a távolból -eredmény:

Reset-elni kellett a modemet és beállítgatni mint legelőször.

A végeredmény - totál új felület (Vodafone-s logó)és elég jó lett.

2022. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!