Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes most vennem egy...

Érdemes most vennem egy Iphone 13 Pro-t?

Figyelt kérdés

Jelenleg Huawei P30-am van, és elgondolkodtam, hogy le kéne cserélni. Huaweit már nem vennék, a Samsung nem jön be, és drága is, így inkább beruháznék egy Iphonera.

Tippek? Jó ötlet? Vagy várjak még az új Iphoneokra? Esetleg valami mást vegyek inkább? Avagy tartsam meg?


2022. máj. 24. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Olyan bizonytalan vagy inkább még sem? :D


Keretet nem tudjuk de ha 13 pro ra telik akkor az jó közelítés.


Ha elégedett vagy a mostanival akkor tartsd meg.

Ha nem akkor kell váltani. 13 Pro jó opció.

2022. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Én nemrég váltottam iPhonera Androidról, nem mondom hogy nincsenek furcsaságai a rendszernek, de alapvetően ugyanaz a felhasználói élményt nyújtja, mint egy jól működő, prémium androidos telefon, szóval nem mondanám rossz ötletnek. Ha nem tetszik, akkor maximum eladod és veszel egy másik telefont. Egy pár hónapos használt iPhone nagyon jól tartja az árát.

Az új iPhone telefonok általában szeptemberben szoktak jönni, és nem szokott "bezuhanni" tőle a régiek ára. Most is megnézheted, hogy egy 12 alig olcsóbb azonos háttértárral, mint egy 13. Ha nagyon akarsz, akkor várhatsz pár hónapot, hogy lásd milyen lesz az új, de akkor meg szinte biztosan az lesz a dilemmád, hogy megvegyed-e az újat magasabb árért, vagy vedd meg az előző modelt, némileg barátságosabb áron.

2022. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Én p30 pro ról váltottam 13 pro-ra.

Mert a huawei elromlott. :/

Viszont nekem huawei előtt is iphoneom volt és hiányzott 😁

Én nem bántam meg a cserét.

Csak az ára nem tetszett… 😒😁

2022. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is van egy Huawei P30 Pro telefonom. Csak sajnos le ejtettem és össze tört a ki jelzője. Kérdeztem a Hauwei szervízt, de olyan drága lenne egy kijelző csere, hogy azért inkább vettem egy iPhone 13 mini-t.
2022. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!