Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11-et vagy iPhone...

IPhone 11-et vagy iPhone 12-őt érdemes vennem?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 21:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem.
2022. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Miért?
2022. márc. 6. 21:41
 3/24 anonim ***** válasza:
2%
Divatból ne vegyél telefont. Csak a márkát fizeted meg, és egy rakat szrt kapsz a több száz ezredért.
2022. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Mert itt be vannak oltva a userek iPhone ellen.

Felesleges megkérdezni, itt Doszkával kezdve mindenki Apple ellenes de életükben nem volt egyiknek sem iPhone-ja...

Lényegre térve, inkább 12-t mert sokkal jobb a SoC ami van benne, kevésbé hajlamos melegedni és a kamerája is jobb.

Meg nyersz vele +1 év supportot.

2022. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

sosem fogom megérteni az ájfon bzikat.


120.000ért olyan xiaomit kaptok, ami 8x annyit tud, mint az ájfon.

2022. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

#5.Ja csak azt 2 év múlva vághatod a kukába mert nem kap frissítést.

Kamerája meg gyatra a többségnek, meg el kell viselni az a foshalmaz MIUI-t.

Az a baj hogy én elég sokáig használtam androidot, volt referenciakészülékem, több androidos csúcstelefonom szóval nem tudsz úgy tenni velem szemben mint aki életében nem használt mást csak iPhone-t.

Megvannak mindegyiknek a maga előnyei, de nekem ne állítsa senki hogy az iPhone megbízhatóságát bármelyik gyártó is tudja biztosítani töredék áron.

Az S szériás Samsungon kívül az összes többi telefon polcokkal lejjebb van...

2022. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

5-ös nekem most xiaomim van és nem is olyan régi fajta csak most lett egy éves és olyan lassú meg nem tudom mi van velem a tesómnak iPhoneja van és kettő éves neki és még mindig jó.


3-as én nem divatból szeretnék iPhonet venni hanem szeretnék már sokáig használni egy telefont, nem szeretnék minden évben új telefont venni. Az S szériás telefon valóban jó de az sem a legolcsóbb.



KÖSZÖNÖM SZÉPEN A TÖBBI VÁLASZT.

2022. márc. 6. 22:04
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha frissítenéd néha a Xiaomi telefonodat, akkor nem lenne lassú.
2022. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8-as frissítem képzeld el
2022. márc. 6. 22:11
 10/24 anonim ***** válasza:
2022. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!